Yves Rocher’ın Yeni Ürünü Low Poo Şampuan, Sizi Yeni Bir Dünya İle Tanıştıracak

Saç, bir kadın için en önemli aksesuardır. Sağlıklı ve temiz bir saç güzel bir görünümün olmazsa olmaz bütünleyicisidir. Saçın temiz olması için yapmanız gereken, en geç iki günde bir saç tipinize uygun bir şampuan ile yıkamaktır. Ancak sağlıklı bir saç için sadece temizlemek yetmez. Sık sık uygulanan kimyasal işlemler ve boyalar, hormonal değişiklikler, tirot veya kanser gibi çeşitli hastalıklar saçın sağlıksız görünmesine veya saç kaybına neden olabilir.

Piyasada kuru, yağlı ve işlem görmüş saçlar için uygun tipte şampuan ve saç kremleri bulunur. Ancak satın alırken bu şampuan ve saç kremlerinin içeriğine dikkat etmeniz gerekir. Şampuan ve krem, sadece saçınızı temizlemez saç derisi tarafından da emilir. Dolayısıyla eğer kanserojen maddeler içeriyorsa bunu vücudunuz deri yoluyla alır. Ayrıca çok köpüren şampuan asla en iyi şampuan demek değildir çünkü şampuanın içerisinde bulunan sülfat, köpürmeyi sağlayan kimyasaldır. Az köpüren, ağır şampuanların kullanılması sağlık açısından önemlidir.Yves Rocher, yeni şampuanı “Low Poo” ile sizi sülfatsız doğal şampuanla tanıştırmaya hazırlanıyor. Low Poo sülfat, silikon, paraben ve renklendirici gibi kimyasallar içermiyor. Sizi sağlıklı saçlara kavuşturuyor. Yves Rocher’den Low Poo Şampuanı, hiç sülfat içermediği için köpürmüyor ve sizde ilk başta saçı temizlemediği hissini uyandırabiliyor. Ancak bir kaç kullanımdan sonra, saçlarınızın eski şampuanınıza göre çok daha sağlıklı ve ipeksi bir görünüme kavuştuğunu görüyorsunuz. Ayrıca şampuan, tamamen bitkisel içeriklerden oluşuyor. İçeriğindeki temel madde olan at dikeni, antioksidan bir madde ve aynı zamanda koruyucu özelliğe de sahip. Günlük kullanıma uygun ve her saç tipi için kullanılabilen Low Poo şampuan ile saçlarınız ağırlaşmadan temizlenecek ve eski görünümüne kavuşacak.

Bu mucize ürünün sahibi Yves Rocher ise 1959 yılında, Fransa’nın Bretagne bölgesinde Fransız kimyager Yves Rocher tarafından kurulmuş. O zamandan beri de 55 hektarlık organik tarım sahasında tüm ürünlerinin temel maddeleri olan bitkileri kendisi üretiyor. 2010 yılından beri Türkiye pazarında olan firma, bugün hemen hemen her ilde açtığı 128 mağazası ve online alışveriş sitesi ile Türk kadınlarını gerçek doğal ürünlerle tanıştırıyor.

neşe

İlk Yorum Yapan Siz Olun