Yer çekimine Kalıcı Direnç!

Yüzünüzü geleceğe dayanıklı hale getirebilir misiniz?  
Amacımızın yoğun yaşantıya, tempolu & uyanık geçen uzun saatlere, gittikçe artan zararlı dış etkenlere karşı inadına canlı ve enerjik görünmek olduğu bu günlerde, REN Skincare yeni inovasyonu ile tek damlada gençliği cildimizle buluşturuyor. İleri teknolojik jel serum Keep Young and Beautiful Instant Beauty Shot, uygulamanın hemen ardından yalnızca 30 dakika sonra cildi çok daha sıkı, pürüzsüz ve dolgun bir görünüme kavuşturuyor ve 6 saatin sonrasında da bunu koruyor.

Volia!
Cildimiz hayranlık uyandıran bir yapıya sahip ve ideal ortamını korumak her gün çok çalışıyor. REN Keep Young and Beautiful Instant Beauty Shot cildinizi yeniden yapılanmaya “geliştirilmiş sıvı teknolojisi” ile destek oluyor. Bu doğrultuda cildin su bağlama kapasitesini bütünüyle artırma ve ciltteki çukurları doldurma özellikleriyle ünlü hiyalüran aktifleri kolaylıkla emilen bu serumun jel yapısı ile cildimize sanki onun doğal yapıtaşı gibi davranarak nüfuz ediyor ve bağ dokular arasındaki bütünlükle elastikiyeti artırıyor. Sonuç ise, cildimizde anlık sıkılaşmanın & yapılanmanın, uzun süreli kalıcılıkla birleşmesi kavramıyla tanışması oluyor.Cildiniz sürekli yorgun,  cansız 
görünüyor, elastikiyet kaybı ve sarkmalar ise gün geçtikçe daha mı çok
belli oluyor?

 

Gün boyunca  hava kirliliği, elektronik aletlerden gelen
radyasyon,  uykusuzluk, serbest
radikaller  ile  cildin 
kendisinin ürettiği yaşlanma sebepleri birleşince  yüze bir maske gibi yapışan bu görünüme Keep
Young and Beautiful Instant Beauty Shot  makyajın
üzerine uygulanma özelliği ile gün içerisinde ihtiyacınız olan nem ve enerji
desteğini,  bu pratik uygulamayla
cildimize her an getiriyor.  

Keep Young and Beauty Shot’ı deneyenler ne diyor?

Klinik çalışmalara katılan kadınların % 83’ü yalnızca 30 dakika sonra ciltlerinin çok daha sıkılaştığını, %87’si çok daha dolgunlaştığını ve dermotologların %100’ü ise katılımcılarda yalnızca 30 dakika sonra cilt pürüzsüzleşmesinde artış olduğunu ve bunun 6 saat sonrasına devam ettiğini belirtiyorlar.
*Basın Bültenidir.

İlk Yorum Yapan Siz Olun