Yeni Ürün Keşfi | Bebak Yüz Temizleme Jeli ve Tonik

Bebak ürünlerini her zaman severek kullanıyorum.Özellikle Makyaj Temizleme mendillerine hastayım diyebiliriz.Zor zamanlarımdaki en büyük kurtarıcım.Gece geç saatlerde eve gelmişsem ve yüzümde makyaj varsa hele birde çıkarmaya üşeniyorsam işte o zaman hayat kurtarıcım Bebak Makyaj Temizleme MendilleriBiz ailecek bebak acı badem ürünlerine hastayız desem yeridir.Sabunlarını,el ve vücut kremlerini severek kullanıyoruz.Ciddi anlamda da işe yaradığını söylemem mümkün.Makyaj Temizleme Sütü biraz koku olarak size farklı gelebilir ancak kullandığınızda cildinizde oluşan yumuşaklığı hemen hissedeceksiniz.
Severek kullandığım bu ürünler dışında Bebak bir de yüz temizleme jeli ve tonik çıkarmış.Bende hemen alıp denemek ve sizlerle paylaşmak istedim.Kuru,normal,yağlı ve karma ciltler olmak üzere çeşitlere ayrılıyor.
Benim cildim çok kuru ve hassas.Bu yüzden Kuru ciltler için olan Yüz Temizleme Jeli ve Tonik tercih ettim.Ürünleri elime alır almaz ilk dikkatimi çeken ambalajları oldu.Dış görünüş olarak farklı görünüyor.Buda hoşuma gitti tabiki de 😉
Kuru bir cilde sahip olduğum için her ürünü alıp kullanamıyorum.Alerjik olarak çabuk etkileniyorum.Bu yüzden bildiğim ve güvendiğim ürünleri kullanmaktan yanayım. Bebakta bunlardan biri…Dermatolojik olarak test edilmiş olan bu ürün alkol ve paraben içermiyor.
Toniğin içerisinde bulunan papatya çiçeği ve badem özleri sayesinde kokusu harika ve yüzünüzde bir ferahlama hissi bırakıyor.Yüz Temizleme Jelinin içerisinde ise Mikro tanecikler,E vitamini,Papatya çiçeği ve badem özleri bulunuyor.Yüzünüzü temizledikten sonra toniği kullanmanızı öneriyorum. Bebak Yüz Temizleme Jeli ise cildimde yumuşaklık hissi bırakıyor.
Ben Bebak Yüz Temizleme Jeli ve Toniğinden çok memnun kaldım.Uzun bir süre kullanacağım gibi görünüyor.Sizde uygun fiyatlı ama kaliteli ürün sevenlerdenseniz kesinlikle Bebak ilk önereceğim markalar arasında 😉

İlk Yorum Yapan Siz Olun