Yeni Trendler Modasor.com’da !

Modaya dair yeni trendleri takip etmek isteyenler için her gün yeni bir internet sitesi açılıyor. Bu gün sizlere modanın kalbi olmaya çalışan bir siteden bahsedeceğim. Modasor adlı internet sitesi yeni trend bütün ürünleri bünyesinde toplayan bir alışveriş sitesi. Kurucusu Deniz Ulus projesini tanıtırken alışveriş için zaman harcamak istemeyenler için kurulmuş bir internet sitesi olduğuna dikkat çekiyor. Modasor giyim üzerine anlaşmalı olduğu e-ticaret sitelerinin ürünlerini tek bir çatı altında toplamak için kurulmuş bir internet sitesi. Böylelikle kullanıcılar alışveriş için onlarca internet sitesine göz atmıyor, tek sayfada tüm sitelerin ürünlerini görüntüleyebiliyor. Markafoni, trendyol, morhipo, 1V1Y, mango gibi Türkiye’nin önde gelen tüm e-ticaret siteleri ile anlaşmalı durumdalar.

Modasor aynı zamanda modasor blog adlı bloğu ile modanın nabzını tutuyor. Modasor blog ile ünlü stillerini, en son trendleri ve modaya dair tüm haberleri takip edebilirsiniz.
Modasor aynı zamanda indirimli adlı kategorisi ile takipçilerine indirimli ürünleri takip etme imkanı sunuyor. Modasor’da ürün ararken indirimli filtrelemesini seçerseniz anlaşmalı olduğu tüm internet sitelerindeki sizin seçtiğiniz olan ürünün indirimlilerini sizlere listeliyor. Bu da kampanyaları kaçırmak istemeyen alışveriş tutkunları için oldukça önemli bir özellik.
Ayrıca modasor’u aşağıdaki sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz.

SEVGİLER2 Yorum Var

Yorum Yap