Uzay Pastanesi “Fit Menü” Etkinliği

Geçtiğimiz günlerde Uzay Pastanesi‘nin çok güzel ve lezzetli bir etkinliği oldu.”Fit Menü” Tadım etkinliği.Şimdi fit menü deyince öyle yağsız,tuzsuz şeyler gelmesin hemen aklına. 😉 Fotoğraflarda da göreceksin ki aslında çok lezzetli ve tadına doyum olmayan bir menü bu…

Uzay Pastanesi‘nin sahiplerinden Özge Hanım’ın Bursalı Bloggerları bu etkinliğe davet etmesi ile birlikte bizde Sevgili Modaliza bloğunun sahibi Özlemciğim ile buluştuk ve organizasyondaki yerimizi aldık.
Nilüfer Şubesinde gerçekleşen etkinliğe katılım ve ilgi fazlaydı.Açıkçası ben Nilüfer şubesine ilk defa gitmeme rağmen ferah ve huzurlu ortama bayıldım diyebilirim 😉 Sende Bursa’da yaşıyorsan ya da Bursa’ya yolun düşerse mutlaka Uzay Pastanesi Nilüfer Şubesine uğramalısın.
Diyet yapanların en büyük sorunu değil midir dışarı çıktıkları zaman az kalorili,sağlıklı yemekler bulmak? “Evet” dediğini duyar gibiyim.İşte Uzay Pastanesi de bu soruna çare bulmak sağlıklı beslenmek isteyenlerinde isteklerini yerine getirmek amaçlı böyle bir menü yapmış.Sanmayın öyle tatsız,tuzsuz yiyecekler.Hepsi insanı tıka basa doyuruyor desek yeri…
Yalnız bu Fit Menünün içerisinde öyle bir yiyecek vardı ki en çok dikkatimi o çekti ve tadı gerçekten çok güzeldi. 😉 KİNOA … Bugüne kadar tatmadıysan kesinlikle tatmanı tavsiye ederim. Susamgillerden gelen bu yiyecek bol miktarda kalsiyum, demir ve fosfor içeriyormuş.
Fit Menü de beni şaşırtan diğer bir yiyecekte dondurma 🙂 Tatlısız olmadan olmaz dedik ve harika dondurmalarımızı yedik.Bu harika menüyü hazırladıkları ve bizi ağırladıkları için Özge Hanım başta olmak üzere tüm Uzay ailesine çok teşekkür ediyorum.
Sende Uzay Pastanesi‘nin harika lezzetlerini tatmak istersen;
Nilüfer Şubesi:
İzmir Yolu Carrefour Karşısı, Shell Hüzmen İş Mrk. No:76/1 Nilüfer / Bursa
0224 249 89 30

İlk Yorum Yapan Siz Olun