Ufak Watsons Alışverişi

Bursa da yaşayanlar için bir haberim var.Bursa Anatolium AVM Watsons mağazasında karlı bir alışveriş yapabilirsiniz.Nasıl mı? Ayrıntıları birazdan sizinle paylaşıyor olacağım.Geçtiğimiz haftalarda çok sıkıntılı günler geçirdim diyebilirim.Önce kardeşim ardından annem rahatsızlanınca stresli günler birbirini kovaladı durdu. 🙁 Biraz stres atmak,kafa dağıtmak amaçlı geçtiğimiz gün annemle Bursa Anatolium Avm’ye gittik.Orada bulunan Watsons mağazasına uğramadan durur muyum hiç! Hiçbir ihtiyacım olmamasına rağmen her şey 2.99 TL sepetini görünce dayanamayıp bir şeyler aldım. 🙂 Bursa’da bu indirim sepetleri bir tek Anatolium mağazasında var haberiniz olsun.Üstelik hemen hemen aradığınız her üründen bulabilirsiniz.Duş jelleri,şampuanlar,taraklar,makyaj çantaları vs… Ben hemen sepeti kurcaladım ve annemle kocaman bir Watsons şampuanı seçtik.
Okaliptüs özlü bu krem şampuanın normal fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 7-8 lira civarı. 1000 ml.lik şampuanı 2.99’a almanın verdiği mutluluk paha biçilemez. 😉 Bu şampuanı ilk defa deneyeceğim ancak kokusuna bayıldım.Pompalı olması da kullanımını kolaylaştırıyor.
Oje görünce kesinlikle dayanamayan bendeniz her şey 0.99 TL sepetinde Rimmel London ojeleri görünce ;
Evet evet sevinçten havalara uçan ben sepette çok fazla renk kalmadığını görünce biraz üzülmüş olsam da iki güzel Rimmel London ojeye sahip oldum. 🙂
180 Purple Pulse
Bu ojeye bayıldım.Kıvamı güzel.Ne çok akışkan nede çok katı.Çabuk kuruyor.Tek sevmediğim yani 3 katta ancak rengini veriyor.Çabuk kuruduğundan 3 kat sürmek beni rahatsız etmedi.Yukarıdaki fotoğrafta tırnaklarımda bulunan renk bu ojeye ait.Mora bayılan biri olarak bu ojeyi kısa sürede bitireceğim gibi görünüyor.
120 SHIRLEY TEMPLE
Daha deneme fırsatı bulamasam bile rengine bayıldım.Tam yaz aylarına uygun bir oje…Fotoğrafta da gördüğünüz gibi içerisinde bulunan simler tırnaklarınızın görünümüne hoş bir hava katıyor.
Eğer Bursa’da yaşıyorsanız Anatolium Watsons mağazasına uğramayı ihmal etmeyin. 😉
Hepinizi kocaman öpüyorummmm. <3

SEVGİLER


2 Yorum Var

Yorum Yap