Turuncu Kasa’dan Rahatça Alışveriş Yapın

Oldukça yoğun çalışan bir kadınım. Öyle ki çalıştığım kuleden dışarı adımımı atacak vaktim olmuyor çoğu zaman. Bu nedenle kişisel bakım alışverişlerimi marketlerden yapamıyorum. Bu kadar yoğun çalışan biri olarak, bu tip ürünleri satın alacak ne vaktim ne de yakınlarda bir mekân hiçbir zaman olmuyor.

Genellikle değerli vaktimi ayırıp ev yolu üzerinde, yorgun argın kişisel bakım ve kozmetik ürünleri satan zincir dükkânlara uğruyordum ve bu benim için büyük bir vakit kaybı yaratıyordu. Buna bir alternatif bulmalıydım.İnternette bir gün, yine kozmetik ve kişisel bakım ürünleri araştırırken turuncukasa.com’a denk geldim. Aradığım her türlü ürün, kolaylıkla alışveriş yapılabilecek sitelerinde bulunuyordu. Detaylı olarak ürünlerin içeriklerini inceleyerek teker teker sepetime ekledim. Devamında ödeme işlemine geçtim ve karşıma altta birçok fırsatın daha olduğunu belirten olduğu yazı çıktı. Alışverişim oldukça yüklü olduğundan indirim üstüne indirim kazanmıştım. Aldığım ürünlerin indirimlerine ek olarak birkaç üründe daha indirim aldıktan sonra ödeme sayfasına ulaştım. Burada çeşitli ödeme yöntemleri bulunuyordu. Daha önce internetten alışveriş yapmıştım fakat Turuncu Kasa’dan ilk kez yapacaktım. Bu nedenle kapıda ödeme seçeneğini işaretledim. Zaten daha sonraki alışverişlerimde buna gerek olmadığını ve oldukça güvenilir olduklarını anlayınca kredi kartımla ödemeye başladım.

Toplam tutarı ve kargo bilgilerini gördüm. Bana uygun olan kargo firmasını işaretleyip aşağıya indim. Soldaki panele adımı, soyadımı, adresimi, telefon numaramı girdim. Siparişi tamamlayıp beklemeye başladım. Günü yoğun geçen biri olarak daha öncede belirttiğim gibi internetten sipariş veriyordum fakat bir iş günü dolduktan hemen sonra kargom iş yerime geldi. Kapıdaki güvenlik görevlisi arayarak bir kargo geldiğini söyledi. Bu kadar hızlı olabileceğine inanamamıştım.

Gelen paketi teslim alırken ürünleri kontrol ettim. Oldukça sağlam paketlenmiş ürünler, akma, bozulma olmadan elime ulaştılar. Ödemesini yapıp ürünleri teslim aldım. Ürünler, orijinal ve kapalı kutuda tam istediğim şekilde teslim edildiler. Siz de Turuncu kasanın büyük indirimlerini ve fırsatlarını kaçırmamak için buradan siteye yönlenin derim. Çok memnun kaldım, eminim siz de kalacaksınızdır.

neşe

İlk Yorum Yapan Siz Olun