Türkiye’nin ilk ve tek akıllı içerik platformu icerikbulutu.com

Bir bulut düşünün sizin ve markanız için en iyi makalelerin olduğu ve en iyi yazarların bulunduğu bir bulut…

Bir siteniz var ve güncel yazılar yazmakta çok zorlanıyorsunuz. Amacınız geniş kitlelere ulaşmak ve güncel yazılar hakkında bilgi vermek ise sizi icerikbulutu.com ile tanıştırmak istiyorum. Peki, icerikbulutu.com nedir ve nasıl çalışır?

Son dönemlerde içerik ajansları ve içerik pazarlaması kelimelerini internette sıklıkla duyuyorsunuzdur. Çok fazla içerik ajansının olduğu bir gerçek. Fakat kaliteli ve özgün yazılar yazan yazarların bulunduğu platformları keşfetmek ise bir hayli zor. İşte bu noktada yayına gireli 2 ay bile olmadan markalar için 1 milyondan fazla kelime üretmiş bir ajanstan bahsetmek istiyorum size. Alanında uzman yüzlerce yazarı markalar ile buluşturan akıllı bir sisteme sahip olan icerikbulutu.com, faydalı ve özgün içerikler ile markaları hedef kitleleri ile buluşturmayı, tıklanma sayılarını ve satış hedeflerini arttırmayı hedefliyor.
icerikbulutu.com ile kaliteli yazarlara istediğiniz içeriği ürettirmek ise sadece 4 adımdan geçiyor. İlk olarak yapmanız gereken siteye üye olmak. Daha sonra ise önünüze gelen ekranda ihtiyacınız olan içerik adedini, anahtar kelimeleri ve diğer detayları ekleyerek içerik talebinde bulunmak.
Bulunduğunuz talepler ise profesyonel yazarlar tarafından kaleme alınarak SEO uyumluluk kriterlerine göre yazılıyor. Üstelik her yazarın yazmış olduğu yazı COPYSCAPE entegrasyonu ile taranıp kontrol ediliyor. Her yazının onaylanma aşaması ise editör onayı ve yayıncı onayı olmak üzere iki aşamadan geçiyor. İlk aşamada imla hatalarından, özgünlüğe ve etkili anlatıma kadar alanında uzman editörler tarafından kontrol edilerek onay veriliyor. Sonraki aşamada ise yayıncı onayı ile yazı yayına hazır hale geliyor.
Ayrıca yazılarınız için görsel satın almanızı sağlayan Bigstock Görsel Bankası entegrasyonu ve içeriklerinizi kolayca yayına almanızı sağlayan WordPress API entegrasyonu ile de üretilen yazıları WordPress temalı sitelerinize kolayca ekleyebilirsiniz.
Türkiye’nin ilk ve tek akıllı içerik platformu olan icerikbulutu.com; markalara, e-ticaret sitelerine, ajanslara, kurumsal bloglara, seo danışmanlarına tüm içerik yazıları, ürün açıklamaları, basın bültenleri, tanıtım sayfaları, blog yazıları gibi yazılar ile hizmet vermektedir.
Eğer bir e-ticaret sitesine sahipseniz ve markanızı daha büyük kitlelere tanıtmak ve satış hedeflerinizi arttırmak istiyorsanız Google aramalarında üst sıralara çıkmanızı sağlayacak seo uyumlu içerik yazılarına önem vermeniz gerekiyor. İhtiyacınız olan eğlenceli ve kurumsal dilinizden ödün vermeyen blog yazıları, pazarlama stratejilerinize uygun ürün açıklamaları, katalog içerikleri, sunum içerikleri, sosyal medya içerikleri, reklam metinlerine kadar her türlü içerik talebinde bulunabileceğiniz bu akıllı platform harcadığınız zamanı minimuma indirerek zamandan tasarruf etmenizi de sağlıyor.
 Kısa zamanda başarılı yazıları ve yazarları ile beğeni toplayan icerikbulutu.com, daha birçok başarılı projeye imza atacağa benziyor.İlk Yorum Yapan Siz Olun