Televizyonunuzu Yenileme Zamanı Gelmedi Mi? 

Televizyonlar, uzun yıllardır evlerimizin olmazsa olmaz eşyalarının arasında geliyor. Günlük koşuşturmacalarımızın yorgunluğunu takip ettiğimiz dizilerle, yarışmalarla, filmlerle ya da spor müsabakalarıyla atıyoruz. Kimi zaman evde tek başınayken kimi zaman da dostlarımızla karşısında vakit geçirdiğimiz televizyonlar hayatımızda önemli yere sahip. Televizyonların hayatımıza kattığı bu işlevsel yönlerin yanında evimizin ambiansına da doğrudan etki eden bir aksesuar olduğunu unutmamak gerek. Yani son teknoloji bir televizyon, diğer mobilyalar gibi bulunduğu odanın havasını değiştiren eşyalardan biri durumunda. Bu sebeple memnun olmadığım eski televizyonumun yerine yenisini almak için kolları sıvadım. Benim gibi yeni televizyon almak isteyen kişilere faydalı olabilecek bilgileri de paylaşmak istedim.İnternetten Televizyon Almak Mantıklı Mı?

Günümüzde birçok işimizi internet üzerinden görüyoruz. Ben de yeni televizyon satın almak için marka ve modellere bakarken internetten yararlandım. Daha önceki televizyonumun markası ve kalitesi hakkında şüphelerim olduğundan LG marka televizyonlar kalitesiyle ilgimi çekiyordu. İnternet üzerinden aramamı yaparken akakce.com sitesiyle karşılaştım. Siteye göz atmak için girdiğimde birçok LG televizyon modelleri, bütün özellikleriyle karşıma gelmişti. Buradan aradığım çözünürlüğe sahip, salonuma çok yakışacak televizyonu kolaylıkla buldum. Akakçe’nin arayüzü sayesinde tek sayfada hem fiyatları karşılaştırabildim hem de satıcı yorumlarını ve puanlarını görebildim. Satıcıların sunduğu güncel fiyatlar arasında karşılaştırma yapabilmek işimi çok kolaylaştırdı. Hatta ‘piyasadan fiyatlar’ bölümüyle beğendiğim televizyonun yaşadığım şehirde bulunan büyük teknoloji marketlerdeki ücretlerini de görmüş oldum. Böylelikle alışveriş merkezlerinde oradan oraya koşturmama gerek kalmadı. Hem zamandan hem de paradan tasarruf ettim. Akakçe’de beğendiğim televizyon modelinin fiyatlarını karşılaştırırken, kargo bedeli olup olmadığını ya da kargo süresinin kaç gün olduğunu görmek bana çok fayda sağladı.

İnternetten Televizyon Alırken Neye Bakılmalı?

İnternetten almayı düşündüğünüz televizyon hakkında en doğru fikri müşterilerin yorumları verecektir. Akakçe’de müşterilerin yaptığı puanlamalarla satıcıları değerlendirmesi, satıcılara karşı şüphelerimi ortadan kaldırdı. Beğendiğim televizyonu satın alan önceki müşterilerin yorumlarını görmek bilgilenme açısından çok faydalı oldu. Sizin de benim gibi internetten alışveriş yaparken ürün kalitesi ve satıcı güvencesi hakkında kafanızda soru işaretleri oluşuyorsa, müşteri geri dönüşleri ve yorumları sayesinde bu soruları ortadan kaldırabilirsiniz.

Televizyon Fiyatları Hakkında Bilgi Sahibi Olun

LG marka televizyonları incelediğim site olan akakce.com’un bana sağladığı faydalı özelliklerin arasında en çok hoşuma giden de fiyat analizi sağlaması oldu. Sayfadaki satıcı bilgileri ve karşılaştırmalarının en altında kalan kısımda beğendiğim televizyonun son 6 aydaki fiyat değişimini grafik sayesinde görebildim. Televizyonumun son 6 ay içinde hangi ayda en düşük fiyatta olduğunu hangi ayda en yüksek fiyata çıktığını ve şu anda kaç lira ucuza aldığımı göstermesinden çok memnun kaldım. Sizin de televizyonunuzu yenileme zamanınız geldiyse LG televizyon modelleri, fiyatları ve özellikleri hakkında araştırma yapmak üzere Akakçe’ye göz atmanızı öneririm.

İlk Yorum Yapan Siz Olun