SPLAT Profesyonel Yeşil Çay İnovatif Diş Macunu

Bugün Atölyede sizleri harika bir marka ile tanıştırmak istiyorum. Gerçi birçoğumuz artık Splat markasını tanıdı ve diş macunlarını kullanmaya başladı. #neşelibuluşma sponsorlarımızdan olan Splat hepimize birer tane diş macunu gönderdi.Diş eti problemlerimden dolayı birçok diş macununu denedim. Fakat birçoğundan olumlu sonuç alamadım. Alt dişlerimde bulunan diş eti çekilmelerim nedeni ile her diş macununu ve diş fırçasını kullanamadığım bir gerçek. Benim bir diş macunundan beklentim dişlerimi ekstra beyazlatmasından daha çok diş etlerimi rahatlaması oluyor. Splat buluşmamıza sponsor olmadan öncede ben ürünlerini kullanıyordum. Özellikle Armident en sevdiklerim arasında yer alıyor. Koyu yeşil rengine bayılıyorum. 🙂 Ağızda bir ferahlama ve rahatlama hissettiğiniz bir gerçek.
Splat yeşil çaylı diş macununu da ailece çok sevdik. Özellikle diş çürüklerine ve diş eti hastalıklarına karşı koruma sağlayan bu yeşil çaylı diş macunu, içerisinde bulunan aktif bileşenler sayesinde diş etini beslemeye ve korumaya yardımcı oluyor.

Splat ürünlerinin içerisinde kimyasal bulunmaması ve %100 doğal bileşenlerden üretilmesi benim için en büyük artılardan. Ben severek kullanıyorum. Merak edenlere ve farklılık arayanlara da denemelerini öneriyorum. Splat diş macunlarını Gratis ve yetkili eczanelerden bulabilirsiniz. 😉
SEVGİLER

Icon

Icon

Icon

Icon

Icon

Icon

Icon

1 Yorum Var

Yorum Yap