Sevgililer Gününe Özel El Yapımı Hediyeler

Sevgililer Günü yaklaşıyor.Sevgilisi olanlar,eşi olanlar hediye telaşına şimdiden düştü bile.Ne alsak,nasıl geçirsek derken her türlü fikir bizim için önemli…Peki bu özel günde ona ellerinizle hazırladığınız bir el yapımı hediye vermeye ne dersiniz? Bu yazımda size el yapımı birkaç hediye önerisi sunmak istiyorum.Umarım beğenirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken bende sizin gibi sevgilime ellerimle ne hazırlayabilirim diye düşünmedim değil.Bu düşünce ile başladım nette biraz araştırma yapmaya ve harika el yapımı hediyeler ile karşılaştım.Haydi başlayalım.Mutlaka seninde beğeneceğin fikirler olacaktır aralarında. 😉
Sevgilimin doğum gününde kendisine bir not kavanozu hazırlamıştım.İçerisine sevdiği şekerlemelerden attım ve her güne özel notlardan yazarak kavanoza doldurdum.Notları ise kurdele ile bağladım.Kavanoz, şekerler ve notlar ile dolup taştı. 🙂 Sizde sevgililer gününde böyle özel bir hediye hazırlayabilirsiniz.Yazacağınız notlar sizi anlatan kelimeler ya da yapmak istedikleriniz,geçmişte geçirdiğiniz güzel anları hatırlatıcı kelimeler olabilir.
Zevk size kalmış ister notlarınız ile dolu kavanozunuzun içerisine şekerlemeler atın isterseniz çiçekler ile doldurun.
O akşam kutlamayı evde yapacaksanız küçük veya büyük içki şişelerine notlar yazabilirsiniz.
Yine notlardan gidiyoruz 🙂 Ellerinizle yazdığınız notlardan avize yapmaya ne dersiniz.Eşiniz eve geldiğinde bu sürpriz ile karşılaşınca baya şaşıracaktır bence.
Bazen el emeği göz nuru hediyeler para verip aldığınız eşyalardan daha değerlidir.Çünkü bu hediyelerde sizin emeğiniz ve fikirleriniz bulunmaktadır.Peki bu 14 Şubat Sevgililer gününde el yapımı hediyeler yapmaya ne dersiniz?
Peki onun için çok özel bir yastık tasarlamaya ne dersiniz? El yapımı Sevgili Yastığı 🙂 Böylece onu ne kadar çok sevdiğinizi bir kez daha göstermiş olursunuz.
Sevdiğiniz için ellerinizle kurabiyeler yapıp şık bir kutunun içerisinde hediye edebilirsiniz. 😉
Sadece kurabiyeler değil cupcakeler bile harika hediyelikler çıkarabilir ortaya 🙂
Sevgilinize el yapımı tablo hediye etmeye ne dersiniz? Bu tabloda küçük kalplerden büyük bir kalp oluşturmuşlar.Farklılık katmak isteyenler için bu kalplerin üstüne ufak notlar yazmaya ne dersiniz?
Tabi bu el yapımı hediyelere birde el yapımı hediye kutusu gerekli değil mi sizce de ? 🙂 El yapımı hediye kutuları içinde size ufak fikirlerim var hemen göz atalım. 😉
Sizler için derlediğim bu el yapımı hediye fikirlerini umarım beğenmişsinizdir.Sevgililer Gününüzün güzel geçmesi dileğiyle 😉
SEVGİLER
İlk Yorum Yapan Siz Olun