Sevgililer Günü Hediye Önerileri I Dermofua

Sevgililer Günü yaklaşıyor… Hala ne almalıyım sorusu kafanızı kurcalıyorsa size harika bir Sevgililer Günü hediye önerim var. Özellikle erkeklerin biz bayanlara alabileceği bu harika hediye hem de kişiye özel. 😉

14 Şubat kimileri tarafından gereksiz ve hediye tuzağı olarak görülse bile çiftlerin birbiri ile hediyeleşmesi için güzel bir gün bence. Bu özel günde hediye seçimi yaparken çiftler, birbirlerini tanımak içinde fırsat yaratmış oluyor aslında. 

Hala kafanızda ne almalıyım sorusu dönüp duruyor ve bir türlü ne alacağınıza karar veremiyorsanız size kişiye özel parfümlerden bahsetmek istiyorum. Neşeli Buluşma organizasyonumuza kişiye özel parfümleri ile sponsor olan Dermofua, buluşmaya katılacak arkadaşlarımızın günler öncesinden “koku formunu” doldurmasını benden rica etti. Bende Neşeli Buluşmaya katılacak arkadaşlarımdan bu formu doldurmasını rica ettim. Başta ön yargılı davrandık. Fakat parfümler elime ulaştığında bu işi ne kadar kaliteli yaptıklarını anladım. Parfümleri buluşmada arkadaşlarıma hediye ettiğimde ise hepsinin beğenmesi beni çok mutlu etti.
Sizde sevgilinizin bu koku formunu doldurmasını rica ederek ona kişiye özel olarak üretilmiş bir parfüm hediye edebilirsiniz. Yapmanız gereken sitede yer alan Kişiye Özel Koku Testini doldurmanız veya sevgilinize doldurtmanız.
Üstelik Dermofua‘da parfümeri hariç birçok cilt bakım ürününü de indirimli olarak bulabilir ve online satın alabilirsiniz. 
Benim Dermofua Kişiye Özel Parfüm deneyimlerime gelecek olursak, severek kullandığımı ve kalıcılığına bayıldığımı söylemeden edemeyeceğim. Her parfümü kullanamadığım bir gerçek. Birçok parfümün kokusu bende alerji yapıyor ve başımı ağrıtıyor. Ama bu kişiye özel parfüm benim aşırı hassas cildimde alerji ve baş ağrısı yapmadı. 🙂 Sizde sevdiğinize gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz. 
Ayrıca, 14 Şubat geldi çattı diye de pek üzülmeyin. Dermofua kişiye özel parfümler aynı gün kargoya veriliyor. 😉 Belli mi olur, belki de Aşk İksiri kişiye özel parfüm ile sevgiliniz size ölesiye aşık olur. 🙂
SEVGİLER1 Yorum Var

Yorum Yap