SANA KAPAK OLSUN I #neselibulusma

Daha önceki yazılarımda size sanakapakolsun.com dan bahsetmiştim. Kişiye özel telefon kılıfı tasarlayan Sana Kapak Olsun, bu işi kaliteli ve başarı ile yapan nadir firmalardan. 

#neselibulusma ya sponsor olarak bizlere kişiye özel telefon kılıfı tasarlama şansı sunan Sana Kapak Olsun, blogger arkadaşlarımın gözdesi oldu diyebilirim. Buluşmaya günler öncesinden gönderdiği hediye kuponları ile hemen siteye ışınlanarak kendi telefon modelimize uygun kılıfı tasarladık ve hepimiz kılıflar elimize ulaştığı gibi sosyal medyada paylaştık.
Kalitesi, dokusu ve telefona birebir uyumu ile size gözüm kapalı önereceğim bir firma sanakapakolsun.com . Telefonunuza benim gibi çok değer veriyor ve onu korumaya çalışıyorsanız kaliteli kapaklardan yana olmalısınız. Sonuçta telefonumuz her daim elimizde ve en çok kullandığımız eşyalarımız arasında. 
Kısa sürede ürünün kargoya verilmesi de en büyük artılar arasında. Ayrıca kişiye özel telefon kapağı, Sevgililer Günü hediyesi için de harika bir seçim olabilir. Benden söylemesi… Sevgiliniz ile çekinmiş olduğunuz romantik bir resmi onun telefonuna uygun kapağa tasarlayarak hediye etmeye ne dersiniz? 
Sevgililer Gününde ne almalıyım sorusu hala kafanızı kurcalıyorsa 125 adet farklı telefon ve tablet modeline uygun kapak çeşitlerini bulabileceğiniz kişiye özel telefon kılıflarına göz atmalı ve kendi tasarımınızı oluşturmalısınız. Üstelik Gnçtrkcll üyelerine özel “1 alana 1 bedava” kampanyası ile de hem kendinize hem de sevgilinize özel kılıf tasarımı yapabilirsiniz. 
Hemen göz atmak ve kılıfınızı tasarlamak için siteye BURADAN ulaşabilirsiniz.İlk Yorum Yapan Siz Olun