Panaromik cam tavanlı Fiat 500 tam size göre

Şehir içinde rahat kullanılabilen ve özel bir tasarımı olan araçlar her zaman için Kadınların tercih ettiği arabalar arasına girmeyi başarmıştır. Fiat’ın 500 modeli de tam olarak bu tanıma uyan otomobiller arasında yer alıyor.

Fiat 500, tarzınıza uygun aksesuarları ile küçük otomobiller arasında en fazla dikkat çeken araçlarında başında geliyor. Tarzınıza ve otomobilinize uygun cüzdan ve çanta modelleri Fiat 500’ün kişisel aksesuarlarından sedece bir kaçı…
Biri açık diğeri koyu iki ayrı iç mekan ve 14 farklı döşeme seçeneğiyle hiçbir otomobilde bulamayacağınız kadar çok alternatife sahip Fiat 500, standart 7 hava yastığı, ABS+EBD’den ASR, MSR, HBA ve Hillholder içeren ESP’ye, enerji emici gövde yapısından acil fren durumlarında otomatik devreye giren flaşörlere kadar bir çok aktif ve pasif güvenlik sistemleriyle donatılmış.
EuroNCAP’ten 5 yıldız ile ödüllendirilen Fiat 500, aktif ve pasif güvenlik koşullarına uygun her türlü donanıma sahip.Farklı gövde renklerine uygulanabilir 8 sticker takımı, 10 farklı arma çeşidi, 9 farklı anahtar kabı, 7 alaşım jant, 2 jant kapağı, siyah/fildişi iç mekan seçeneği, 3 farklı renkte sunulan deri direksiyon simidi & vites topuzu ve bir çok farklı aksesuarıyla Fiat 500’ünüzü istediğiniz gibi tasarlayabiliyorsunuz.
Yeni otomobil almayı düşünüyorsanız Fiat 500 modelini incelemenizi tavsiye ederim.İlk Yorum Yapan Siz Olun