Orly Nail Whitener Tırnak Beyazlatıcı Deneyimi

Çok uzun yıllardır oje kullanıyorum ve ojeli tırnaklara bayılıyorum.Ojenin tırnakları bakımlı gösterdiği bir gerçek.Fakat fazla oje sürmekten tırnaklarımın sarardığı da doğru.Bu yüzden türlü türlü ürünler kullanıyorum,deniyorum.Elimde bulunan Orly Nail Whitener Tırnak Beyazlatıcısını uzun zamandır deneyip sizinle paylaşmak istiyordum.Bugün deneyimleme fırsatı buldum ve hemen sizinle paylaşmak istedim.

Öncelikle tırnaklarım aşağıdaki fotoğrafta da göreceğiniz gibi baya sararmış durumda.Bu yüzden Orly Tırnak Beyazlatıcısından beklentilerim baya yüksek oldu.
Deneyimlerime geçmeden önce ürünün içeriğinden size biraz bahsetmek istiyorum.İçeriğindeki turunçgillerden elde edilmiş doğal meyve asitleri ve japon beyaz çay özü sayesinde sararmış tırnakların beyazlayacağını vaat ediyor.
Kullanımı ise şu şekilde ;
Bir buçuk bardak sıcak suya ürünü boşaltıyoruz ve parmaklarınızı 10 dk suda bekletiyorsunuz.Gördüğünüz gibi daha beyazlatıcıyı döker dökmez asitli bir su ve beyaz dumanlar etrafı sardı.
İtiraf etmeliyim ki bu suya parmaklarımı sokup sokmamak konusunda çok tereddüt yaşadım.Çıkardığı seslerden nasılda asitli olduğu anlaşılıyor.İçeriğinde doğal meyve asitleri varmış güya ama belli ki kimyasal ürünlerde kullanılmış.
Neyse bu suya parmaklarımı sokmalı mıyım sokmamalı mıyım derken bir cesaret daldırıverdim parmaklarımı.Parmaklarımda hafif bir yanma hissettim.Sonuçta asit…Bunu denemek ne kadar mantıklı bir şeydi bilemedim. 🙂 Yaklaşık 10 dk kadar parmaklarımı suyun içerisinde beklettim.
Sonuç hiçte beklediğim gibi olmadı.Tam bir fiyasko yani… Beklentilerinizi kesinlikle karşılamıyor.Asit o kadar yoğun ki tırnaklara zarar bile verebilir.Denemek isteyenler varsa aranızda kesinlikle önermiyorum.
Gördüğünüz gibi ürünü denedikten sonra çekilen fotoğrafta da tırnaklarımda oluşan sararmaların gitmediğini fark edebilirsiniz.Doğal yöntemleri denemek bence en mantıklısı.Mesela limon gibi…Oda asitli ama olsun içeriğinde ne bulunduğunu biliyoruz en azından…

SEVGİLER
İlk Yorum Yapan Siz Olun