Oleg Cassini Kahvaltı Etkinliği

Merhaba Atölyemin Sevgili Takipçileri. 😉 Sıcak mı sıcak dumanı üzerinde bir etkinlik ve yazı ile size merhaba demek istedim. Bugün aycanhayatadair ve modaliza ile Oleg Cassini kahvaltı etkinliğine gittik. Evlenecek biri olarak merakla gittiğimi söyleyebilirim. Sonuçta gelinlik seçecek bir aday olarak fikir edinmem gerekli. 😉 Etkinlik Anatolium AVM Oleg Cassini Bursa mağazasında gerçekleşti. 


Mağazaya girer girmez gözlerimi gelinliklerden alamadım. Ayrıca gelin aksesuarları da mevcut. Topuklu ışıl ışıl parlayan ayakkabılara da ayrıca bayıldım.OLEG CASSINI KİMDİR?


ABD eski Başkanı John F Kennedy’nin eşi Jacqueline Kennedy’nin eşsiz ve unutulmayan stilinin mimarı; Grace Kelly ve Marilyn Monroe gibi zamansız starların; Renee Zellweger ve Taylor Swift gibi günümüz yıldızlarının vazgeçilmez tasarımcısı OLEG CASSINI…Modaya olan tutkusunu tasarımcı olan annesinden alan Oleg Cassini 1940 ve 1950’li yıllarda Hollywood film stüdyolarında tasarımcı olarak çalışmış; Marilyn Monroe, Natalie Wood, Grace Kelly ve Gene Tierney gibi efsanevi Hollywood starlarını giydirmiştir. 1960 yılında, Jacqueline Kennedy tarafından Beyaz Saray’ın resmi tasarımcısı olarak atanmıştır. Amerikan tarihinin en ünlü First Lady’sinin imajını yaratan Cassini’nin tasarımları çok kısa bir sürede tüm dünya kadınları tarafından takip edilerek dünya modasına yeni bir yön vermiştir.
Oleg Cassini kahvaltı etkinliğinin güzel geçtiğini söyleyebilirim. Fakat tek eksik abiyeleri ve gelinleri ayrıntılı olarak görememek oldu. 🙁 En kısa zamanda gidip gelinlikleri ayrıntılı olarak inceleyeceğim. Bakarsınız aradığım gelinliği Oleg Cassini de buluveririm. 🙂 Etkinlik sırasında bol bol fotoğraf çekinmeyi de ihmal etmedik. Seviyorum böyle etkinlikleri bir araya gelmemiz için nedenimiz oluyor. 😉
Gelinlik seçecek adaylar sizde en kısa zamanda Oleg Cassini mağazalarını veya sitesini ziyaret etmelisiniz. Fiyatlar gayet uygun 1250-3500 TL arasında değişiyor. Fakat gelinlikler özel dikim yapılmıyor. Hazır dikilmiş 200 adet gelinlik modeline sahipler. Düğüne son 1 ay kala da gelinliğiniz ile mağazaya giderseniz son hazırlıkları yapıyorlarmış. Bana gayet cazip geldi. Tabi kafanıza yatan bir modeli bulabilmekte gayet önemli. 😉
SEVGİLER

Icon

Icon

Icon

Icon

Icon

Icon

Icon

2 Yorum Var

Yorum Yap