Nuxe Brightening

1989 yılından bu yana üretim yapan Paris merkezli marka Nuxe,  doğa ve lüksü birleştiren eşsiz bir konseptiyle yıllar boyunca kozmetik alanında ilham vermiştir. Markanın öne çıkan özelliği doğa ve kadın hayranı bakış açısıdır. Doğadan elde edilen en değerli ürünleri yenilik odaklı şekilde kendi araştırmalarına uyarlayan marka,  feminen yönü ağır basan bir duygusallık içerir ve bunu ürünlere yansıtır. Doğal aktifler, utiliz aktif bitkisel maddeler, Mavi Lotus ve çarkıfelek gibi bitiklerin özünden yararlanır.

Nuxe Brightening SerisiAydınlık bir cilt yaratma amacında olan ve bunu gerçekleştirirken çok sayıda sorunun çözümüne yardımcı olan Nuxe Brightening Serisi, leke oluşumunu önleyen yapısıyla dikkat çeker.  Ayrıca güneşten kaynaklanan zararlı ışınların neden olduğu erken yaşlanma, yanık ve yanığa bağlı ağrılar, kuruluk gibi sorunları önlemeye yardımcıdır. Seride cildin temel yapısına zarar verme riski taşıyan paraben, mineral yağ ve renklendirici ürünler yoktur.

Nuxe Brightening Ürün Çeşitleri ve Özellikleri

Nuxe Brightening serisinde yer alan ürünler, üretim amacı doğrultusunda cilt sağlığını da destekleyen şekilde maksimum fayda sağlamaktadır.

  • BB Cream & Aydınlatıcı BB Krem SPF 30: Ciltte oluşan renk dengesizliklerini önler, tek ton oluşumunu sağlar, cildi sıkılaştırır, aydınlatır, pürüzsüzleştirir ve uzun süre güneşten korur. Fondöten etkisi gösteren ürün günlük kullanımda çok yönlü etkisiyle dikkat çeker.
  • Mousse Nettoyante & Aydınlatıcı Yüz Temizleme Köpüğü:  Köpüksü yapısı ile cildi derinlemesine temizler, savunma sistemini güçlendirir ve güneşin etkilerini minimum seviyeye indirir.
  • Fluide Protecteur Eclaircissant & Bakım Emülsiyonu: Aydınlatıcı, koruyucu, leke önleyici ve nem veren etkisiyle tercih edilen bir üründür. Tüm cilt tipi için kullanımı idealdir.
  • Serum Concentre Blanchissant & Aydınlatıcı Yoğun Bakım Serumu: Uzun süreli aydınlatma, yumuşatma ve nemlendirme sağlar. Tüm cilt tiplerine uyum sağlar ve yüksek leke giderici içeriğe sahiptir.
  • Program Ecran Haute Protection SPF 30 & Koruyucu Yüz Kremi:  Güneşin zararlı etkilerine karşı yüksek etkili koruma sağlar. Tüm cilt tipleri için ideal yüz kremidir.
  • Lotion Eclaircissante & Aydınlatıcı Bakım Losyonu:  ciltte oluşan lekeleri açar, aydınlık görünüm sağlar ve yeniden lekelerin oluşumunu önler.

Neden Nuxe  

Fransa Uluslar Arası Tüketici Ödülü’nü alan tecrübeli marka, 74 ülkede varlığını sürdürmekte, 45 adet dosyalanan patente imza atmaktadır. Yüksek performanslı ürünleri,  kadınların doğallıklarına vurgu yapan bir güzellik anlayışı benimsemiştir.  Nuxe  kendi laboratuarlarında üretim yapmakta ve bitki bazlı özel formüller oluşturmaktadır. Dermatolojik gözetim altında test için ideal ortam sunan Nuxe doğada yer alan güçleri kadınların ciltlerine uyarlar. Ciltte oluşan tüm sorunlar için ihtiyaçlara cevap veren marka çok sayıda serisiyle dermatolojik testlerden geçerek geniş bir kitleyle buluşur. Diğer taraftan doğa dostu marka ürünlerinin hiçbiri hayvanlar üzerinde test edilmez.

Nuxe Brightening ürünleri ve Nuxe markasının diğer cilt bakım ürünlerini nar ecza adresinden inceleyebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.

SEVGİLER

neşe

www.birmutlulukatolyesi.com

Instagram: instagram.com/birmutlulukatolyesi/

Facebook: facebook.com/BirMutlulukAtolyesi/

Google+ : plus.google.com/u/0/+NeşeErtürk

İlk Yorum Yapan Siz Olun