NİŞAN HAZIRLIĞI | Nişan Anı Defteri ve Takı Kurdelesi

Nişan için zaman daralmaya başladıkça heyecanımda artıyor.Bu arada bende hazırlık aşamalarını sizlerle paylaşmaya devam ediyorum.Bugünkü yazımda Anı Defterimi ve Takı Kurdelelerimizi sizlerle paylaşmak istedim.Anı defterleri genellikle düğünlerde kullanılıyor olsa da nişanda da bence bulundurulmalı diye düşünüyorum.Sonuçta düğün kadar nişanda önemli. 😉
Sevdiklerimizin,arkadaşlarımızın bizim hakkımızda güzel birkaç kelime yazması ve yıllar sonra bunları okumak ne kadar güzel duygular düşünsenize. 😉 İşte benim anı defterim.

Süslü püslü,şeker bir defter. 🙂 Hele kalemi… Hem sade hemde gösterişli olması tamam bu anı defterini istiyorum demem için en büyük etken oldu.
Nişanda düğün kadar takı ve para takılmayacak olsa da bu takı kurdelelerini alırken benim tek amacım elbiselerimizin iğne delikleri olmamasıydı.Bu yüzden aldım ve bence iyide yaptım. 🙂
“Peki bu anı defterini ve takı kurdelelerini nereden aldın Neşe? ” diye soranlar olursa gelinkinasi.com dan temin edebilir ve farklı modellere bakabilirsiniz.Çok güzel Anı Defteri modelleri var benden söylemesi. 😉 Ayrıca kına ve düğün içinde gerekli olan her malzemeyi siteden temin edebilirsiniz.Fiyatlar uygun ve çarşı pazar gezip kendinizi yormaya hiç gerek yok. 😉 Söz tepsilerinden tutunda kınada dağıtacağınız çereze kadar her şeyi düşünüp bizler için hazırlamışlar.Eeee bize de sadece sipariş vermek kalmış.
SEVGİLER 
İlk Yorum Yapan Siz Olun