Nevresim Takımı Evmanya’dan alınır

Sağlıklı bir uyku için nevresim takımlarının ne kadar önemli olduğunu bilmeyenimiz yoktur sanırım. Yaşamımızın büyük bir kısmını uyuyarak geçirdiğimizden sağlığımız içinde kullandığımız ürünlere çok dikkat etmeliyiz. Seçtiğimiz nevresim takımları kumaş açısından ne kadar kaliteli olursa uykumuzda bir o kadar kaliteli olacaktır. Özellikle yaz aylarında tercihimizi pamuklu ürünlerden yana kullanmalı, naylon vb. karışımlı kumaşlardan yapılmış nevresim takımlarından uzak durmalıyız.

Ranforce, Saten, Pamuk saten gibi çeşitleri bulunan nevresim takımları genellikle yorgan içerisine geçirilerek kullanılır. Nevresim takımlarında kullanılan kumaş türlerini şu şekilde ayırabiliriz;Pamuk : Tercih edilmesi gereken en önemli kumaş türü diyebiliriz. Oldukça yumuşak olan bu kumaş türü nevresim takımlarında sıkça kullanılır. Vücudun hava almasını sağlar.

Polyester : Sentetik bir kumaştır. Isıya dayanıklıdır.

Saten : Oldukça pahalı olan bu kumaş türü şık ve lüks görünümü sevenlerin tercihleri arasında…

Poli-koton : Pamuk ve polyester malzemenin karışımından oluşur. Yaz aylarında kullanım için çok uygun değildir.

Peki, hem kaliteli hemde rahat ve sağlıklı bir uyku için uygun fiyatlı nevresim takımlarını nereden bulabiliriz dediğinizi duyar gibiyim. Evmanya’daki nevresim takımları ürün çeşitliliği ve kalite standartları açısından ilginizi çekecek. Ayrıca çocuğunuz ve bebeğiniz için en güzel nevresim takımlarını da Evmanya’da bulabilirsiniz.

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun