Mutluluk | Nişan Tepsimiz

Nişanın en önemli detaylarından biridir nişan tepsisi.Bana göre ne kadar görkemli ve ne kadar dikkat çekici olursa nişana da o kadar renk katar.Bizde Nişan Tepsimizi seçerken farklı bir tasarım olsun istedik ve Elifinelizi ile anlaştık.

Elifinelizi tasarımlarına mutlaka göz atmalısınız.Nasıl güzel kına ve nişan tepsileri,lavanta keseleri vs. yapıyor.Ben tüm ürünlerine bayıldım.Elif Hanım ile yüz yüze tanışma fırsatı bulduğumdan ürünlerini size gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.Ürünlerin kalitesi,farklı tasarımları ve söz verdiği tarihte ürünü elinize ulaştırması benim için artılardan.Kendisi çok mütevazi ve bu işi gerçekten iyi yapanlardan… Bu devirde güvenilir ve kaliteli iş yapan zor bulunuyor.
İşte benim nişan tepsim… 😉 
Yüzük yükselticisi ve makasına bayıldım.Çok şık durmuyorlar mı?
Kına törenimde de bu tepsiyi kullanmayı düşünüyorum.”Nasıl mı?” diye sorarsanız tepsinin ortasında bulunan aynalı kısma kına tasını oturtarak. 😉 
Nişan faslını atlatlattık hayırlısı ile kına faslını da atlatınca bu harika tepsiyi yatak odamda kullanacağım.Ortasında bulunan ayna bir harika.Duvara asmayı ve dekoratif olarak kullanmayı düşünüyorum.Ne dersiniz, sizce de güzel olmaz mı?
Sipariş ve bilgi için Elif Hanım’a Elifinelizi Facebook Sayfasından mesaj atarak ulaşabilirsiniz.SEVGİLER 


İlk Yorum Yapan Siz Olun