Modası Hiç Geçmeyen Bir Marka

Güneş gözlüğü dendiğinde istinasız herkesin aklına gelen ilk üç isimden biri olan bir marka var. Test etmek ister misiniz? Tamam, üç marka düşünün. Belki de en büyük gücünü sadece güneş gözlüğü üretmesinden alan bu marka tabii ki Ray-Ban. Hepinizin lisesinde vardı değil mi? Kesinlikle. Ray-Ban dünya gözlük trendine yol veren, gözlüğün geleceğini şekillendiren, uluslar hatta kıtalar arası bir aktör.

Ray-Ban sadece popüler bir marka değil. Aynı zamanda hemen hemen her zevk ve tarzı, en az bir modeli ile yakalamayı başarmış, hem kadın hem erken her yaştan bütün gözlük kullananların ilgisini çekebilmiş bir markadır. Üstelik sadece güneş gözlükleri de değil. Türü ne olursa olsun, bütün gözlük ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilecek bir tecrübeye ve ürün yelpazesine sahiptir. Tüm bu etkenler bir araya gelince, öyle ya da böyle Ray-Ban ile bir ilişki kurmamış kimse kalmamış oluyor. Yoğun bir ilgi görmesine rağmen Ray-Ban yeni modeller geliştirmekten de asla vazgeçmiyor. Sadece bugünün en iyisi değil, aynı zamanda yarınların da gözdesi olabilmek için hiç durmadan yeni girişimlerde bulunuyor.Ray-Ban güneş gözlüklerini benim kadar yakından takip etmese bile, en az benim kadar beğenen kişilerin sorunu sanırım Ray-Ban ürünlerinin fiyat skalasıdır. Orijinal gözlük piyasasında, ortalama fiyatların üzerinde seyreden ücretlendirme politikası ile Ray-Ban bazen ulaşılmaz, en azından istenilen her modele sahip olunamaz bir konumda yer alıyor. Atasun Optik, %50’ye varan indirim oranları ile Ray-Ban sevdalıları için önemli bir fırsat yaratıyor. Tüm marka ve modellerine standart sunduğu peşin fiyatına 9 taksit ödeme kolaylığı ve garanti avantajları ile gözlük almayı düşünenler için kaçırılmaması gereken teklifler sunuyor. Üstelik tüm Atasun Optik noktalarında iade ve değişim özgürlüğü ve ömür boyu ücretsiz gözlük bakımı gibi ek hizmetleri ile rakipleri ile arasına önemli bir fark yaratıyor.

Kadın, erkek ve tabii ki o tatlı çocuklar… Ray-Ban modellerini taşımaktan mutluluk duymayacak kimseyi tanımıyorum. Her renk ve türden, en cesurundan en klasiğine, Ray-Ban gözlüklerinden birine sahip olmak için bence siz de hemen harekete geçin. Dünyayı bir de Ray-Ban camlarından görmenin keyfini deneyimleyin.

İlk Yorum Yapan Siz Olun