Moda | Mont Modelleri

Malum kış kapımızı çaldı. Havalar iyice soğumaya başladı. Şiddetli yağmurlar derken karında eli kulağındadır. 🙂 Bu kış montunu değiştirecekler kervanına bende katılmak istedim ve netten biraz araştırma yaptım. Şüphesiz ki kış aylarının en dikkat çeken kıyafeti olan kabanlar ve montlar bayanların en önem verdiği parçalar arasında yer alıyor. Aradığımız 2014-2015 mont modellerini birçok ünlü markanın kolleksiyonlarında rahatlıkla bulabilirken farklı ve ilgi çekici modelleri de ünlü moda tasarımcılarının koleksiyonlarında arasında görebiliriz. 

2014-2015 kış sezonu mont veya kaban modellerine göz atmak gerekirse;

Bu yılda geçtiğimiz sezon ile hemen hemen aynı parçalar mağazalardaki yerini alıyor. 
Deri montlar yine favori parçalar arasında. 😉 Bu yıl deri montları daha renkli göreceğimiz kesin.
                                                

 

Bu yıl beyaz montları mağazalarda daha sık göreceğiz bence. Çok zarif görünen ama günlük hayatta giyilmesi pekte uygun olmayan bu montların sevenleri de çok tabi. 
Kaşe montlar her zaman tercih edilen modeller arasında. Hem uzun hem de kısa ceket tarzı olanlar benimde beğendiğim modeller arasında yer alıyor. 
  
Her yıl olduğu gibi şişme montlar beğenilen ve sevilen modeller arasında yer alıyor. En çok tercih edilen modeller arasında yer alan şişme montlar üstelik sıcak tutma açısından da bir numara. 🙂
Kürklü mont modelleri de yine sıkça tercih edilen modeller arasında. 
SEVGİLER 

1 Yorum Var

Yorum Yap