Moda, Güzellik, Son Trendler, Sağlıklı Yaşam Ve Aşk Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey Bu Blogda

Her sabah bilgisayarınızı açtığınızda güne güzel başlamak ister misiniz? O halde yapmanız gereken çok renkli bir blog olan Esra’nın Portesi’ni bilgisayarınızın ana sayfası yapmak. Sitenin internet adresi; esranınportresi.com.

Esra’nın Portresi, daha önce finans sektöründe çalışmış Esra’nın işten ayrıldıktan sonra, aslında kendi dünyasını, beğenilerini, merak ettiklerini ve modasını 10 Temmuz 2014 tarihinden beri anlattığı bir blog sitesi. Ancak blog açıldığı günden bu yana çok beğeni almış ve çok sayıda da takipçi edinmiş. Dolayısıyla da iş, Esra açısından son yılların trend yazarlığı olan Moda Blogger’lığına dönüşmüş.Sitede moda, trendler, güzellik, saç modelleri, kendin yap, sağlıklı yaşam, aşk ve ilişkiler ve yaşam bölümleri bulunuyor. Tüm bu bölümler de kendi içinde detaylanıyor. Siteye eğer mail adresinizi bırakıp kayıt olursanız, her yazı yenilendiğinde mail adresinize bildirim geliyor. Böylece ilginç bulacağınız yazıları da kaçırmamış oluyorsunuz. Sitede bugüne kadar 750 den fazla yazı yayınlanmış, dolayısıyla ilginizi çekecek bir tane mutlaka buluyorsunuz.

Site devamlı güncellendiği için blogda o yıl moda olan her şey yer alıyor. Moda bölümünde 2016 yazının kadın, erkek, sokak ve aksesuar modası, saç, tırnak bakımı, ev dekorasyon fikirleri, popüler gelinlik modelleri ve evliliğe hazırlık, balayı rotaları gibi birçok konuda, son derece gerçekçi yazılar bulunuyor. Kendin yap köşesi ise el becerisi olan ve üretmekten hoşlanan kadınların en çok ilgi gösterdiği bölüm olarak yer alıyor. Sağlıklı yaşam bölümünde bulunan diyet köşesi, yazın yaklaştığı bu günlerde size çok faydalı bilgiler verirken, beslenme ve spor bölümleri ise sağlıklı yaşam için yapmanız gerekenleri anlatıyor. Yaşam bölümünü anne ve çocuk ilişkileri, dekorasyon, hediye ve seyahat bölümlerine ayrılmış. Yani kısaca Esra size daha mutlu ve pratik bir yaşam için ne gerekliyse kısaca ve çok renkli bir şekilde anlatıyor…

Blogda tüm bu bilgiler aktarılırken, marka reklamı yapılmamaya ayrıca özen gösteriliyor. Dilerseniz blogu Twitter, İnstagram, Facebook veya Pinterest’ten de takip edebilirsiniz.

İlk Yorum Yapan Siz Olun