MODA – Alışveriş | Özel Tasarım Kıyafetler

Merhaba Atölye Sakinleri.Bu hafta sizlere harika bir tasarımcıdan bahsetmek istiyorum.Malum düğün sezonu ve herkes kıyafet telaşında.Bizde de durum farklı değil.Benim nişanım kuzenlerin düğünleri derken bir kıyafet ile yetinmek mümkün olmuyor.Yine araştırmalarım sırasında tesadüfen karşılaştığım Serap Koç tasarımlarını çok beğendiğim için sizlerle de paylaşmak istedim.

Özellikle büyük beden alışverişlerde abiye kıyafet bulmak çok zor oluyor.Bunu anneme alacağımız nişan kıyafeti araştırmalarımızda çok daha iyi anladım.Serap Koç tasarımlarında ise her kıyafetin büyük bedeni olduğu gibi elbise boylarını da kendi isteğinize göre sipariş verebiliyorsunuz.
Peki kim bu Serap Koç? Sizler gibi bende merak ederek hakkında kısa bir araştırma yaptım.Serap Koç 25 Haziran 1977 Almanya-Münih’te doğan ve büyüyen bir moda tasarımcısı.International Designers Foundation üyesi olan modacı,Ricky Martin,Enrique İglessias gibi ünlü isimleri giydirmiş.Avrupa’da birçok moda fuarları ve defileler gerçekleştiren Serap Koç’un tasarımlarına Facebook üzerinden ulaşabilirsiniz.Üstelik fiyatlar çok uygun benden söylemesi.
Facebook üzerinden sipariş verirken fotoğraflar üzerinde bulunan Ürün Kodunu göndermeniz yeterli oluyor.Ürün eğer ellerinde varsa hemen kargoluyorlar.Şayet yoksa 1 hafta içerisinde ürünü adresinize gönderiyorlar.Kapıda ödeme şansınızın bulunduğunu da söylemeden edemeyeceğim. 🙂 
Bizim ürünümüz 1 hafta içerisinde elimizde oldu.Hızlı kargo,kaliteli ürün ve özel tasarım…Eee daha ne olsun. 😉
Serap Koç tasarımlarına göz atmak için TIK TIK 😉
SEVGİLER İlk Yorum Yapan Siz Olun