Masamdaki Sihir Kutusu

Ne zamandır ofisteki çalışma masama koymak için bir çerçeve arıyordum.Bana ve aşkıma özel bir çerçeve olmalıydı bu aradığım.Çok yer gezdim ama bir türlü aradığım çerçeveyi bulamadım.Derken bir gün internette gezinirken Sihir Kutusu ile karşılaştım.Çalışma masamın çok renkli olması nedeni ile çerçevemde renkli olmalıydı.Sihir kutusu ile karşılaşmam ve bu kadar sevmemde bundan kaynaklanıyor diyebilirim.Kağıttan bir sanat yapıyorlar desek yeridir.”El değmeden yapamıyoruz” sloganıyla bizler için o kadar güzel tasarımlar yapmışlar ki hangisini almam konusunda kararsız kaldım diyebilirim.
İşte çalışma masam için seçtiğim çerçevem.Sizce de harika değil mi ? 🙂 Bana özel tasarlanmış en güzel çerçevelerden bir tanesi…Aşkımla olan fotoğrafımız ise çerçeveye ayrı bir hava kattı tabi 🙂
Artık sihir kutusu sayesinde çalışma masam daha şirin ve beni anlatır oldu.Sende sihir kutusunun diğer tasarımlarına göz atmak için http://www.sihirkutusu.com linkine tıklayabilirsin. Üstelik sihir kutusunda özel tasarım defterler,fotoğraf albümü,tebrik ve davet kartları ile bir çok özel tasarım sana özel ürünler bulunmakta.Sakın göz atmayı unutma!

// < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ mce:2 // ]]]]>

İlk Yorum Yapan Siz Olun