Makyaj Temizleme Mendillerim

Sizde benim gibi makyajını çıkarmaya üşenenlerden misiniz? 🙂 Hele makyajımı çıkarmak geç saatlere kaldıysa bide yorgun ve uykuluysam makyajımı temizlemek resmen gözümde büyüyor. Makyajlı yatmanın ise cildimiz için ne kadar zararlı olduğunu artık hepimiz biliyoruz. İşte böyle durumlarda imdadıma makyaj temizleme mendilleri yetişiyor. Bu yazımda sizlere uygun fiyatlı fakat marifeti büyük favori makyaj temizleme mendillerimden bahsedeceğim.

                                                    İpelinaipelina makyaj temizleme pedleri

İpelina markasını daha önce duydunuz mu bilmiyorum. Benim İpelina markası ile tanışmam #neşelibuluşma organizasyonuma sponsor olmaları ile oldu. Bizler için kocaman bir paket göndermişler. Ayrı bir yazıda tüm ürünlerden bahsedeceğim. Şimdi sizleri makyaj temizleme pedleri ile tanıştırmak istiyorum. 
Günlük hayatta da çantanızda rahatlıkla taşımanızı sağlayan ve tek tek paketli ambalajlarda olması da bence en büyük artılardan. Biz bayanların çantasında mutlaka bulunması gereken bir ürün makyaj temizleme mendilleri. Kocaman paketleri taşımaktansa böyle tek ambalajlar tam çantaya atmalık. İpelina makyaj temizleme pedleri aloe vera ve E vitamini içeriyor. Hassas ciltler rahatlıkla kullanabilir. Ciltte yapış yapış bir his bırakmıyor ve cildi nemlendirici etkiye sahip. 
Fresh'n Soft makyaj temizleme mendili
Özellikle kuru ve hassas ciltler için olan pembe paketli makyaj temizleme mendilini şiddetle tavsiye ediyorum. Severek kullanıyorum kendisini. 🙂 Cildim aşırı kuru ve hassas bu yüzden tahriş etmemesini ve yumuşak dokusunu seviyorum. Kuru ve hassas ciltler için olan makyaj temizleme mendili aleo vera, normal ve karma ciltler için olansa papatya özü içeriyor. 
Bebak acı badem makyaj temizleme mendilini bilmeyen yoktur sanırım. Acı bademi seviyorum ve kremlerini de kullanıyorum. Makyaj temizleme mendili de favorilerim arasında. Kokusu bazen ağır gelebiliyor ama cildi tahriş etmiyor. Yapış yapış bir his bırakmıyor ve cildi besliyor.
Peki, sizin favori makyaj temizleme mendiliniz hangisi?
SEVGİLER

Icon

Icon

Icon

Icon

Icon

Icon

Icon

İlk Yorum Yapan Siz Olun