Lavanta Kesesi Nereden Alınır? / “Neşende Tasarımlar”-3

Neşende Tasarımlar Atölyesinden daha önce bahsetmiştim size. Adından da anlaşılacağı üzere bana ait bu atölyede düğün, nişan, kına, kız isteme, baby shower ve mevlit gibi özel günleriniz için lavanta kesesi modelleri ve hediyelikleri yapmaktayım. Sizde nikahınızda farklı nikah şekeri modelleri dağıtmak isterseniz Neşende Tasarımlar Atölyesine mutlaka göz atmalısınız.
Nikah için hediyelikler, kına için hediyelikler seçmek ne kadar zor biliyorum. Bende seneye evlenecek biri olarak sizinle aynı duyguları yaşıyorum. Bu yüzden lavantalı nikah şekerleri yani lavanta keselerinin değişik bir fikir olduğunu düşünüyorum. Üstelik bu hediyeler misafirlerinizin çok hoşuna gidecek. 😉
Bebek lavanta keselerinden tutunda nikah şekeri tasarımına kadar aklınızda olan tüm modelleri uygun fiyata sizler için Atölyemde tasarlamaktayım. 
Gelelim Atölyenin yepyeni tasarımlarına… 😉 Farklı tasarıma sahip şapka lavanta kesesi, iğnedanlık olarakta kullanılabilmektedir. Misafirleriniz bu lavanta kesesini ister süs olarak kullansın isterse de iğnedanlık olarak. Dilediğiniz renkte ve modelde nikah şekeri etiketi ile tasarlanmaktadır. 
Sipariş ve bilgi için; [email protected] dan bana ulaşabilirsiniz. 😉

Son zamanlarda çok popüler olan lavanta şişesi nikah şekeri de Atölyenin yepyeni tasarımları arasında. 😉 Lavanta kokulu şişeler hem görünüş olarak şık hem de farklı bir hediye seçeneği 😉 Hediyelik lavanta şişesi siparişi ve bilgi için; [email protected] dan bana ulaşabilirsiniz. 😉
Bahar geliniyseniz eğer çiçekli nikah şekeri modelleri de tam size göre. 😉 Hem farklı hemde misafirlerinizin evinde rahatlıkla kullanabileceği bu model istediğiniz renklerde tasarlanmaktadır.
Sipariş ve bilgi için; [email protected] dan bana ulaşabilirsiniz. 😉
Bebek mevlüdü hazırlıkları da nikah ve düğün kadar bir nevi telaşlı oluyor. Bebek mevlüdü hediyeleri, bebek mevlüdü şekerleri seçiminiz için de farklı tasarımlarımız var.  Üstelik sizin kafanızda olan her modelde tasarlanmaktadır.
Sipariş ve bilgi için; [email protected] dan bana ulaşabilirsiniz. 😉

Atölyenin tüm tasarımlarına göz atmak için Facebook sayfasını eklemeyi unutmayın. 😉
Neşende Tasarımlar Atölyesinin en yeni tasarımlarını görmek ve online nikah şekeri siparişi vermek için [email protected] dan bana ulaşabilirsiniz. 😉 
hesaplarından da benimle iletişim kurabilirsiniz. 😉
SEVGİLER

Icon

Icon

Icon

Icon

Icon

Icon

Icon

İlk Yorum Yapan Siz Olun