Kizoa ile fotoğraflarımızı slayt yapıyoruz…

Uzun süredir düğünde gösterilmesi için bir slayt hazırlamayı düşünüyorum. Fakat çalıştığım için uzun uzun slayt ile uğraşacak vaktim olmuyor. Bende kısa yoldan slayt hazırlamanın yollarını ararken kizoa.com‘u keşfettim. Sizinle de bu harika programı paylaşmak istedim.
Slayt ve video yapma programı olan kizoa, size kolayca fotoğraflarınızı bir araya getirme şansı sunuyor. Dünyaca ünlü bir site olan ve türkçe desteği de olan bu program benim gibi acemiler için harika. Üstelik slaytı kendiniz hazırlayabileceğiniz gibi hazır şablonlara direk fotoğraflarınızı yükleyerek hemen bir slayt oluşturabilirsiniz. Kullanımı çok kolay…
Bende bu video yapma programı üzerinden nişan fotoğraflarımı bir araya getirerek sizin için özel bir slayt hazırladım. Bakalım beğenecek misiniz?

Şimdilik nişan fotoğraflarımızdan bir slayt oluşturdum. Düğün için tanıştığımız ilk günden itibaren olan fotoğraflarımızı bir araya getirerek daha profesyonel bir video hazırlamayı planlıyorum. Bende programı keşfetme aşamasındayım. Üstelik videoları bilgisayarınıza indirebilir, dvd ye yükleyebilir, blog, facebook ve youtube da rahatlıkla paylaşabilirsiniz.
SEVGİLERİlk Yorum Yapan Siz Olun