Kendin Yap – Dantelleri Değerlendirelim

Önümüzdeki yıl evlenecek biri olarak sürekli nasıl bir kendin yap dıy projeleri üretebilirim diye evde düşünüp duruyorum. Off birde işsiz kalıp evde oturunca insan sıkıntıdan oyalanacak bir şeyler arıyor kendine. Yine bir gün evde otururken annemin çeyizindeki dantelleri nasıl değerlendirebiliriz acaba diye düşünmeye başladım ve netten araştırdım. Aslında o çeyizde sararmaya duran dantellerden ne güzel kendin yap projeleri çıkmış ortaya. 🙂 
Sizde eski dantelleri değerlendirme düşünceleri içerisindeyseniz bu fikirlere mutlaka göz atmalısınız. Özellikle dantellerden yapılan amerikan servisi ve bardak altlıklarına bayılıyorum. Çok kullanışlı ve şık duruyorlar bence.Dantelden avize yapma fikri de hiç fena değil aslında. 🙂 Ev dekorasyonunda farklı tasarım sevenler için harika bir fikir. 

Dantelden saat yapma fikrine ne dersiniz peki? Bana çok otantik geldi. 🙂 Yapar mıyım bilmiyorum ama aranızda beğenenler olabilir.

Dantelden pano yapma fikrine ne dersiniz? Doğruyu söylemek gerekirse hiç bana göre değil. 😉

En sevdiğiniz dantelleri kolalayarak şık kaseler de yapabilirsiniz. Bence içine süs sabun koyup banyolarınıza şıklık katabilirsiniz. 
SEVGİLER

Icon

Icon

Icon

Icon

Icon

Icon

Icon

7 Yorum Var

Yorum Yap