İşte Türkiye’de en çok satılan 10 Beştaş ve 10 tektaş modeli

Son dönemlerde oldukça revaçta olan tektaşlar gibi beştaşlarda adından söz ettirmeyi başarıyor. Tektaş ile yetinmeyip çok daha gösterişli bir görüntüye sahip olmak isteyen bayanların favori modelleri arasında şimdilerde beştaş modelleri yer alıyor.
tektaş
tektaş
tektaş
tektaş
tektaş
tektaş
tektaş
tektaş
tektaş
tektaş
Görüntüsü ile baştan sona ışıltılı pırlantalar ile bezenmiş ve daha küçük pırlantalar ile beştaş şeklinde sıralanmış olan yüzükler, parmaklarda çok daha özel bir görüntü oluşmasını sağlamaktadır.

Dış görüntüsüne önem veren bayanlar mutlaka her ortamda tek taş ya da beştaş pırlanta yüzük modelleri ile fark yaratmayı başarabilirler.



Parmaklarındaki asaleti arttırmak, çok daha göz alan bir duruşa sahip olmak isteyenlerin tercihleri arasında beştaş modelleri yer almaktadır.

İşte Türkiye’de en çok satılan 10 Beştaş ve 10 tektaş modeliincelendiğinde gerçek manada göz kamaştıran, iddialı tasarımların öne çıktığını görüyoruz. Duruşu ile gerçekten fark yaratmayı başarabilen parmaklarda şık bir duruşa sahip olan tektaş ve beştaş pırlanta yüzükler, özel boylarda ve farklı parmak boyutlarına özel olarak tasarlanmaktadır.

Göz dolduran beştaş pırlanta yüzük modellerinde öne çıkan iddialı modeller, beyaz altın ile bütünleşen modeller olmaktadır.
beştaş
beştaş
beştaş
beştaş
beştaş
beştaş
beştaş
beştaş
beştaş
beştaş
Parmaklarınızdaki ışıltıyı arttırmanın ve her mekânda her daim şık ve göz alıcı olmanın yolu beştaş yüzük modellerini kullanmaktan geçmektedir.

Sizlerde https://www.lizaypirlanta.com adresini ziyaret ederek beştaş ve tektaş pırlanta yüzük modasına ayak uydurarak çeşitli modeller arasından beğendiğiniz modelleri gönül rahatlığı tercih edebilir ve her ortamda şık bir duruş sergilemenin gizli formülüne sahip olabilirsiniz.

İlk Yorum Yapan Siz Olun