Her dönemin vazgeçilmezi Pırlanta Küpeler

Dinamik, hareketli ama aynı zamanda klasik. Modern ama kültürüne de bağlı. Birbirinden bağımsız gibi görünen ama içlerinde özel bir hikâye barındıran mükemmel tasarımlar. Hepsi Emel pırlanta özel koleksiyonlarında.Yalnızca bir mücevher değil aynı zamanda sonsuza dek hatırlanacak anılar biriktirirsiniz. Ömür boyu ayrılmayacak hatta belki nesilden nesle aktarılacak güzellikteki zümrüt taşlı ya da yakut gibi göz alıcı taşlarla tanışın.

Doğanın armağanı olan bu nadide renkli taşlar şimdi pırlanta ile buluşup özel bir kadının kulağında ışıldıyor. Pırlanta küpeler klasik modellere modern bir dokunuş sağlıyor. Küpe aslında her devrin ve dönemin vazgeçilmez aksesuarı. Her kombine ve kıyafete uyum sağlayan küpeler kadınların en sevdiği parçalar.

Sallanan, çivi ya da halka küpeler Emel pırlanta ile yeni bir soluk kazanıyor. Yenilikçi tasarımları ile modaya yön veren marka, her zaman kullanıcılarını düşünüyor.

Keyifli ve güvenli bir alışveriş deneyimi ile sizleri buluşturuyor. Kişiselleştirilebilir takıların başında gelen küpeler her tarza hitap ediyor. İster karıştırıp kullanın ister zarif tektaş küpeler ile asaletin tam karşılığını yakalayın… Bu özel koleksiyonda aradığınızı mutlaka bulacaksınız.

Modanın her geçen gün yenilenen tarzı ile birlikte kadınların dünyası daha eğlenceli bir hale gelmektedir. Özellikle de mücevherler birbirinden çarpıcı modellerle göz kamaştırmaya başladı. En önemlisi pırlanta küpeler kadınların çok severek kullandığı parçalar arasında bulunuyor.

Tarzınıza uyan bir pırlanta küpe ile tüm havanızı değiştirebilirsiniz. Tek bir mücevherin yettiği zamansız şıklığın anahtarı bir parça. Pırlanta bir küpe ile ister zarif bir hava yaratın isterseniz spor ve günlük şıklığa imza atın.

Kendinize ya da özel bir günde sevdiğiniz bir kişiye armağan edebileceğiniz küpelere bayılacaksınız. Günlük hayatta takıları kullanmak çok yaygındır.

Renkli taşlarla bezeli bir pırlanta küpeyi arkadaşlarla kahve gününe uyarlayabilirsiniz. Bir davete gidecekseniz sade düz bir elbiseye kombinleyeceğiniz bir pırlanta tektaş ya da pırlanta halka küpe sizi mükemmel gösterecek.

Takıları seçerken hem kıyafete hem de takıların birbiri ile uyumuna dikkat etmelisiniz. Pırlantalar her duruma uyum sağladığı için genelde en çok tercih edilenlerdendir.

İlk Yorum Yapan Siz Olun