Güzellik | Purnem

Bu hafta Güzellik Atölyesinde sizlerle severek kullandığım Purnem ürünlerini paylaşmak istiyorum.Bu kadar doğal ve bu kadar güzel ürünleri hepimiz kullanmalıyız diye düşünüyorum.
Hepinizin bildiği gibi çok hassas ve kuru olan cildim için iyi ve kaliteli nadir ürünler tercih ediyorum.Purnem ürünleri de bunlardan biri.Yaklaşık 1,5 – 2 aydır severek kullanıyorum.
Adında anlaşılacağı gibi Yoğun Nemlendirici sağlayan bu krem Yeşil Çaylı. Bildiğiniz gibi yeşil çayın sağlığa çok faydası var.Eeee tabi cildimize de. 🙂 Yeşil Çayın içerisinde bulunan antioksidan cildimizdeki zarar görmüş hücreleri tamir ederek, kırışıklıklara ve lekelere neden olan durumları engelliyor.
Özellikle 30lu yaşların ortalarındaysanız ilk kırışıklık belirtileri sizinde canınızı sıkabilir.İşte tamda bu durumda yani ilk kırışıklarla baş etme durumunda Purnem Yeşil Çaylı Yoğun Bakım kremlerini tercih edebilirsiniz.
Yüzümüzde oluşan en belirgin kırışıklar tereddütsüz göz çevresindeki kaz ayaklarıdır.Bildiğiniz gibi uyuma alışkanlıkları, güneşin etkileri, alışkanlıkla yapılan mimik hareketleri kırışıklıkların oluşmasını tetikler.Bu yüzden ilk kırışık belirtilerinde alacağınız önlemler arasında mutlaka Purnem Yeşil Çaylı Göz Çevresi Bakım Kremi olmalı.
Yüzünüzde herhangi bir kızarıklık yapmayan, alerjik etki göstermeyen güzel bir ürün. Gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsiniz.
İçerisinde bulunan Zeytinyağı ile cildi yumuşatırken sarı kantaron cildi yatıştırır ve  yaraların iyileşmesine yardımcı olur. Elleri yumuşacık yaparken hemde sarı kantaron sayesinde yumuşacık yapıyor.Tercih edebileceğiniz güzel bir el kremi. 😉 Özellikle elleriniz çok kuruyor ve çatlıyorsa tamda aradığınız ürün bu el kremi.
Benim severek kullandığım ve sizlere de şiddetle tavsiye ettiğim Purnem ürünlerini incelemek isterseniz buraya tıklamanız yeterli. 😉
SEVGİLER 


İlk Yorum Yapan Siz Olun