Güzellik | Nashi Argan Yağı Deneyimi

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirdiğimiz Bursa Blogger Buluşmamıza sponsor olarak bize ürünlerinden gönderen Nashi Argan‘ı hatırlayacaksınız.Bu ürüne nasıl sevindik size anlatamam.Üstelik Nashi Argan bize her boy argan yağından göndermiş.Gördüğünüz gibi tester,orta ve büyük boy…Argan yağının ne kadar faydalı olduğunu bilmeyen yoktur sanırım aramızda.Bence mucizevi bir yağ argan. Cildimde de sürekli argan yağlı kremleri tercih ediyorum.Fakat şaçtaki etkisi kesinlikle bir mucize. Argan yağının ne işe yaradığını merak ediyorum diyorsanız.Bu yazımda size ayrıntılı olarak anlatıyor olacağım.
Birçok yağın kokusu iticidir değil mi? Fakat Nashi Argan mis gibi kokuyor.Ben kokusuna bayılıyorum.Ürünü ilk denemem tester boyunu ellerime dökmem ile oldu. Allah’ım o ne güzel bir yağdır öyle.Ellerim yumuşacık oldu.Üstelik hiç yağlı his bırakmadı ve hemen emdi.Ellere ve tırnaklara da iyi gelen argan yağı cildi nemlendiriyor.Saçları da kuvvetlendiriyor.

Orijinal Argan yağı az miktarda üretildiğinden fiyatı da normal yağlara oranla biraz pahalı.Fakat kat ve kat hak ediyor diyebiliriz.100 ml bir şişe edindiğinizde bu size uzun süre gidecektir.Zaten az bir miktar bile uygulamanız etkisini hemen göstermesini sağlıyor.
Boya kullanan kişiler için saçlara Nashi Argan yağı ile bakım yapmak çok önemli bence.Yıpranan ve kuruyan saçlara hacim ve güç kazandırırken parlaklıkta sağlıyor.Ben saçlarımı boyamıyorum ancak saçlarım sürekli kırılıyor.Bu yüzden bir süredir Nashi Argan Yağı ile bakım yapıyorum saçlarıma.Şimdi saçlarım daha hacimli ve parlak görünüyor.
Peki saçlarıma Nashi Argan Yağını nasıl uyguluyorum?

Haftada bir kere ıslak saçlarıma çok az miktarda sürüyorum ve kurumaya bırakıyorum.Saçınız asla yağlı kalmıyor.Saç yağı direk emiyor.Ben saç köklerime uygulamıyorum.Sadece saç uçlarımda kullanıyorum.Kırıklarımda oldukça yararlı oldu diyebilirim.Size de şiddetle kullanmanızı tavsiye ederim. 😉
Aranızda Nashi Argan yağını farklı kullanan varsa benimle paylaşmayı unutmasın lütfen. 🙂
Nashi Argan Türkiye sayfası için TIK TIK.
Bir sonraki yazıda görüşmek üzere… 😉
SEVGİLER


// < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ //

İlk Yorum Yapan Siz Olun