Güzellik | Moshos Garden Harikaları

Bu hafta Güzellik Atölyesinde Moshos Garden ürünleri var.Aranızda Moshos Garden’ı hala duymayanlar varsa çok şey kaybediyorsunuz demektir.Çünkü Moshos Garden ürünleri tamamen organik! Üstelik fiyatları da çok uygun. 😉

Neden organik olmayan ürünlere daha çok para verelim ki? Haksız mıyım sizce? Ben Moshos Garden ile tanıştığım için çok memnum.Diğer ürünlerini de en kısa zamanda denemek için sabırsızlanıyorum.Sizde benim gibi hassas bir cilde sahipseniz organik ürünler cenneti Moshos Garden sitesine bir göz atın derim. 🙂

Kil Maskesi – Lavanta & Nutmeg

İlk olarak kokusuna bayıldığım kil maskesi ile başlamak istiyorum.Normalde hassas bir cilde sahip olduğum için evde sık sık kil maskesi yapıyordum.Bu yüzden hazır kıvamda ve lavantalı bu kil maskesi favorilerim arasında yerini aldı bile…Kullanımından bahsedecek olursak kıvamı biraz koyu olduğundan elinizde yada bir kaba biraz alarak sıvılaştırmanız gerekiyor.Bir kaba alarak yapmanızı tavsiye ederim daha kolay oluyor.Yüzünüze yeteri kadar sürdükten sonra 10 dk. beklemeniz gerekiyor.

   

Bakmayın siz böyle küçük göründüğüne tam 15-20 kullanımlık bu ürün.
Kullandıktan sonraki sonuçlarına bakacak olursak;
• Cildimde yanma,kuruma vs. yapmadı.
• Vaat ettiği gibi cildimde bir ferahlama hissettim.
• Yüzüm yumuşacık oldu.
Bir ürünün favorilerim arasına girmesi tamamen cildimde yarattığı etkilerden geçiyor.Bu konuda beni hassas cilde sahip olanlar çok iyi anlayacaktır.Moshos Garden ürünleri de cildimde rahatlama sağladı.Kesinlikle kızarmalara neden olmadı.
Fiyatı 12 TL.

Sıcak Havlu Yüz Temizleyici

Çok merak ettiğim ürünlerden biriydi Sıcak Havlu Yüz Temizleyicisi.Kesinlikle denemeniz gereken ürünlerden biri…Ayrıntılı olarak bahsetmem gerekirse içerisinde saf kakao yağı, doğal bal mumu, zeytinyağı, hint, biberiye, yasemin bulunan bu ürün yüz ve makyaj temizliğinde çığır açıyor diyebiliriz.Makyaj ve yüz temizlemede bildiğimiz tekniklerden çok farklı bir yöntem uygulamanız gerekiyor.

Kullanımı ise şu şekilde ;
Bir kabın içerisinde bulunan sıcak suyun içerisine ürünün yanında bulunan yüz havlusunu koyuyoruz ve bekletiyoruz.Temizleme ürününden bir miktar elimize alıyoruz ve temizlemek istediğimiz bölgelere hafif masajlar ile uyguluyoruz.Havlunun fazla suyunu sıktıktan sonra yüzümüzü yavaş ve narin hareketler ile ovuyoruz.İşte bu kadar!
Cildinizde makyajınızı temizlemenin dışında rahatlama ve yumuşama hissediyorsunuz.Hemde makyajınızı temizlerken kullandığınız kimyasal içeren ürünlerden uzaklaşmış oluyorsunuz.Harika değil mi?
Fiyatı 14 TL

Siz siz olun doğal ve organik ürünlerden asla vazgeçmeyin. 😉
İncelemek ve Satın Almak için TIK TIK !

SEVGİLER


İlk Yorum Yapan Siz Olun