Güzellik I NOTE OJE

Oje sürmeye bayılıyorum. Hemen hemen her markanın ojesini alıp mutlaka deniyorum. Kimilerinden memnun kalıyorum kimilerinden kalmıyorum. Özellikle sürdüğüm andan itibaren soyulmaya başlayan ojelerden nefret ediyorum. Şu sıralar kalıcılığı dayanıklı, renklerine bayıldığım, ilk tercihlerim arasında yer alan bir marka var. Note ojeleri ilk olarak uygun fiyatlı oluşu ve farklı renk tonları ile dikkatimi çekti. T-Shop’tan 2.50 TL gibi bir fiyata almıştım. Bu aralar Note Ojeleri koleksiyon yapsam da bugün size en sevdiğim renk ile merhaba demek istedim.
Yeşil ojelere bayıldığımı her seferinde dile getiriyorum. Her ton yeşil ojem mevcut. Yine denk gelsem ve çok beğensem yine yeşil oje alırım. Zaafım var, dayanamıyorum. 🙂  43 numaralı Oil Green adlı bu Note Ojeye ba-yı-lı-yooo-ruuummmm! 

Note ojeleri genellikle akışkan kıvamda oluyor. Bence bu kolay sürüm için olmazsa olmazlar arasında. Fırçasının kalın oluşu ilk sürdüğümde zorlanmama neden olmuştu ama şimdi çok rahat kullanabiliyorum. 
Tek kat sürümde bile oldukça iyi. Kalıcılık harika. Ellerim çok fazla suyun altında kalmadığı sürece bir hafta rahat kullanabiliyorum. 
Siz Note Ojeler hakkında ne düşünüyorsunuz?



1 Yorum Var

  • Cevapla Mart 11, 2015

    Suat

    Buypasa.com ‘a girdiğinizde birçok ürünle karşılaşacaksınız. Bu sitede bir çok ürün bulunmaktadır. Bu ürünler arasında seçim zor gibi gözükse de çok kolaydır. Bu ürünlerde çeşit çok olduğu için seçim o kadar kolaydır.

Yorum Yap