Güzellik | Favori El Kremlerim

Merhaba Atölye Sakinleri. 😉 Güzel bir hafta sonu geçiriyorsunuzdur umarım.Bugünkü yazımda sizlerle favori el kremlerimi paylaşmak istedim.Piyasada o kadar çok el kremi var ki…Bazen hangisini almamız ve kullanmamız gerektiği konusunda tereddütler yaşayabiliyoruz.

Elimdeki bir çok kremi denedikten sonra beni büyüleyen sadece 4 krem oldu.Sizi bilmem ama benim bir el kreminden beklediğim sadece nemlendirmesi değil aynı zamanda yumuşaklık hissi vermesi ve tırnaklarıma da bakım yapması…Bir el kreminde en haz etmediğim durum ise ellerimde sürekli yağlı bir his bırakması.Böyle durumlarda hiçbir şeye dokunmak istemiyorum desem yeridir.
Gelelim favori el kremlerime…

Geçtiğimiz günlerde Facedermo indirimlerinden yararlanıp birkaç kozmetik ürünü aldım.Bunları da yakında sizlerle paylaşıyor olacağım.Konusu açılmışken Facedermo sitesinde birçok markanın ürünleri indirimli olarak satılıyor.Göz atın derim.Beni Instagramdan takip edenler hatırlayacaktır.Bu kremi Instagram hesabımda da paylaşmıştım.
Caudalie Hand and Nail CreamKokusundan çok fazla hoşlanmasam da doğallığı ve ellerimdeki kuruluk hissini uzun süre ortadan kaldırdığı için favorilerim arasına girdi diyebiliriz.Hem el hemde tırnaklara bakım yapması ilk dikkatimi çeken noktalar olmuştu ancak tırnaklarım için farklı bakımlar yapıyorum.Bu yüzden ne kadar faydalı oldu bilemiyorum.El bakımınız için kullanabileceğiniz pratik ve çantaya atmalık güzel bir ürün diyebiliriz.
Bebak Acı Badem Nemlendirici Bakım Sütü

Tüm vücudunuzda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün.Ben kokusuna bayılıyorum.Ellerimde ve cildimdeki yumuşaklık hissi harika! Genellikle duştan çıktıktan sonra kullandığım favori ürünüm.Uzun süre yumuşaklık ve nemlilik hissi veriyor.Kullanmanızı tavsiye ederim.
I Love Strawberries & Milkshake El Kremi

Watsonlarda bulabileceğiniz bu krem hem uygun fiyatlı hemde kokusu ile sizi büyüleyebilir diyebilirim.Milkshake kokusuna bayılıyorum.Ellerimde nemli bir his bırakıyor ama kesinlikle yağlı bir his değil.Çantada taşıyabileceğiniz ve günün her saati kullanabileceğiniz harika bir ürün.
Otacı Argan El & Tırnak Bakım Kremi

İşte en favori el kremim. 🙂 Argan yağına bayılıyorum.Kesinlikle mucizevi dedikleri kadar var.Hem tırnaklar hemde saçlar için birebir.Otacının içerisinde bulunan Argan Yağı da bu kremi mucizevi hale getiriyor diyebiliriz.Özellikle tırnaklarınız çok güçsüz ve hemen kırılıyorsa size tavsiye edebileceğim tek krem.Tırnakları kırılmalara karşı gerçekten güçlendiriyor.Cildi beslediği gibi nemlilik hissi veriyor.Bu kreme bayılıyorum.Denemeyenler varsa aranızda çok şey kaybediyorsunuz demektir.
Peki sizin favori el kreminiz hangisi? Benimle paylaşmayı unutmayın. 😉
SEVGİLER


İlk Yorum Yapan Siz Olun