Güzellik | Dr.Murad Makyaj Öncesi Sabitleyici Baz

Makyaj bazı çok sık kullanmasam da arada ihtiyaç duyduğum bir gerçek.Yine bir facedermo alışverişimde indirimde gördüğüm ve kesinlikle almalıyım dediğim bir ürün…Bu arada indirimli ürünler ve hızlı kargo için tercih edebileceğiniz nadir sitelerden bir tanesi.Özellikle aradığım her ürünü indirimli olarak almak paha biçilemez. 😉

Cildiniz çok hassas ve kuru ise kesinlikle Dr.Murad ürünlerini denemelisiniz.Fiyat olarak biraz yüksek olsa bile indirimde bulduğunuzda kaçırmayın derim. 😉 Şu sıralar kaliteli ve işini hakkıyla yapan bir makyaj bazı arıyorsanız işte o ürün Dr.Murad Makyaj Öncesi Sabitleyici Baz bence.
Normal Fiyatı 154 TL ben facedermodan 92.40 TL gibi bir fiyata aldım.Şu linkten inceleyebilirsiniz.Ürün 30 ml. ve hayvanlar üzerinde kesinlikle test edilmiyor.Tüm cilt tonları ile uyumlu ve kutunun üzerinde vaat ettiği gibi ışıltılı bir görünüm kazandırıyor.
Benim gibi çok hassas bir cilde sahipseniz bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.Yağsız formüle sahip olmasından dolayı makyaj bazını uygulamadan önce mutlaka nemlendirici uygulamanız gerekiyor.Ben birkaç kere nemlendirici sürmeden cildime uyguladım.Cildim zaten kuru birde makyaj bazını nemlendirici uygulamadan sürünce pul pul dökülmeye başladı.Siz siz olun kuru bir cildiniz varsa nemlendiricinizi uygulamayı sakın unutmayın.
Zaten ürünün kullanım şeklinde de bize özellikle nemlendirici ile kullanmamız gerektiğini vurgulamışlar.Nemlendiriciyi uyguladıktan sonra az miktar Dr.Murad makyaj bazını uyguluyoruz.Dilersek üzerine makyajımızı uygulayabiliriz.Makyajın altında cildinizin hava almasını ve nemli kalmasını sağlayan bir ürün.
Renkli formüle sahip olması nedeni ile dilerseniz tek başına da kullanabilirsiniz.Ben bazen öyle yapıyorum.Cildimde çok fazla sivilce,leke vs. gibi durumlar olmadığından rahatlıkla kusurları kapatmaya yardımcı oluyor ve cilde ışıltı katıyor.
Kapatıcılık özelliği bana göre yeterli.Fakat siz belirgin görünen sivilce,leke vb. tamamen yok etmek istiyorsanız tek başına yeterli olmayabilir.Pore Factor 5 ile belirgin gözeneklerin görünümünü azaltan bu makyaj bazı cildi nemlendirerek makyajın ciltte tamamen tutunmasını sağlıyor.
Fotoğrafta da gördüğünüz gibi her cilt tipi ile uyumlu Dr.Murad makyaj bazını ben severek kullanıyorum.Kapatıcılığından ve uzun süre makyajı sabit tutmasından dolayı benden tam not aldı diyebiliriz.Üstelik gönül rahatlığı ile kullandığım nadir ürünlerden.Ne yazık ki çok hassas bir cilde sahipseniz kullandığınız birçok ürün eksi not alabiliyor.Bu yüzden yüzüme kullandığım ürünlerde çok seçici davranıyorum.Aksi takdirde yüzümde yanmalar,kızarmalar oluşabiliyor.Dediğim gibi hassas ciltliler için çok ideal bir makyaj bazı.Güvenle kullanılabilir.
SEVGİLER
İlk Yorum Yapan Siz Olun