Güzellik | Cyrene Yüz ve Makyaj Temizleme Suyu

Selam Atölye Sakinleri 😉 Nasılsınız? Yeni bir haftaya bomba gibi başlamışsınızdır umarım. 🙂 Atölyenin yepyeni tasarımını beğendiniz mi? 
Bu hafta Güzellik Atölyesinde sizlerle çok sevdiğim bir ürünü paylaşmak istiyorum.Cyrene Yüz ve Makyaj Temizleme Suyu… Bitse tekrar alırım dediğim nadir ürünlerden biri. Bloğu takip edenler ne kadar hassas bir cilde sahip olduğumu ve her ürünü kullanamadığımı bilirler.Eğer benim gibi saf sudan bile etkilenen hassas bir cildiniz varsa Cyrene ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz.Kullandığım ilk anda cildimde bir rahatlama hissettim.Makyajımı temizlerken özellikle kirpiklerimi dökmemesi artılarından.Ben bu ürünü makyaj temizleme suyunun yanında tonik olarakta kullanıyorum.Özellikle durulama gerektirmemesi,ciltte yapış yapış bir etki bırakmaması güzel.

200 ml. lik ürünün 100 kullanımlık olduğu yazıyor.Zaten makyaj temizleme pedinizin üzerine az miktarda damlatmanız yeterli.Ağır yapılmış makyajı bile ovalamadan, ufak ve nazik dokunuşlarla silerek çıkarabiliyorsunuz.İçeriğinde bulunan Pro Vitamin B5 ve Yeşil Çay özleri sayesinde cildiniz asla kızarmıyor.Yani çok hassas ve kuru bir cilde sahipseniz Cyrene Yüz ve Makyaj temizleme suyu hem uygun fiyatlı hemde ideal ürünlerden biri.

2 Yorum Var

 • Cevapla Haziran 2, 2014

  Makyajın Kimyası

  gerçekten çok güzel bi ürün tatlımm Bioderma'dan bile çok sevdim ben, beğenmeyen yok zaten sanırım çok övülüyor 🙂

  • Cevapla Haziran 2, 2014

   birmutlulukatolyesi

   Kesinlikle 🙂 Birde bu hassas cilde her ürün iyi gelmiyor biliyorsun 😀 Bioderma'dan bence de çok daha iyi tatlım 😉

Yorum Yap