Güzellik | Avon Eyeliner Fırçası

Selam Atölye sakinleri ! Nasılsınız bugün ? Bu hafta Güzellik Atölyesinde size çok memnun kaldığım Avon Eyeliner Fırçasından bahsetmek istiyorum.Hem uygun fiyatlı hemde kullanışlı bu fırçayı aranızda kullananlar varsa deneyimlerini bana yorum olarak yazmayı sakın unutmasınlar. 😉

Cildimin çok hassas olduğunu artık bilmeyen var mı aranızda? Bu yüzden Avon ürünlerini seçerek kullanmak zorunda kalıyorum.Yüzüme her kremi ya da her bulduğumu deneme amaçlıda olsa uygulayamıyorum.Ancak parfümleri,rimeli,ojeleri,farlarını beğeniyorum ve kullanıyorum. Avon markasının fırçalarını da severek kullandığım doğrudur.İşte onlardan biri de Avon Eyeliner Fırçası.
Bu fırça ile eyelinerı uygulamak bana hem pratik hemde kolay geliyor.Üstelik fiyatı da çok uygun.Bu ay ki katalogdan sipariş vererek aldığım bu fırça 4.90 TL gibi bir fiyata sahipti.
Hem uygun fiyata aldığım hemde memnun kaldığım için çok mutluyum. Eyeliner fırçası arayanlara tavsiye ederim.Fırçanın yapısı çok güzel.Kesik uçlu olması ise Jel Eyeliner uygulamasını kolaylaştırıyor.
Eyeliner sürerken fırçayı rahat tutmam ve kavramam gerekiyor yoksa başarılı bir sonuç çıkmıyor ortaya. Avon’un bu eyeliner fırçasının tutuş açısından rahat olduğunu söyleyebilirim size.Kıllarının yapısı ince ve kesik uçlu olduğundan uygulamak daha da kolay oluyor.
Bu aralar sanırım favori eyeliner fırçam bu oldu.Peki sizin favori eyeliner fırçanız hangisi?
SEVGİLER




1 Yorum Var

  • Cevapla Mayıs 29, 2014

    Şeyma B. Kaptan

    Bende avonun eski fırçalarından olan siyah kıllı eyeliner fırçası vardı onu sevmemiştim. Ancak bu fırçayı arkadaşımda kullandım ve ben de beğendim. Güzel günlerde kullan 🙂

Yorum Yap