Gümüş Kolye Modelleri

Biz bayanlar tarzımıza önem veririz. Kıyafetlerimize hatta kıyafetimize uygun takılara bile… Mesela benim kolye ve küpe takıntım olduğunu biliyor muydunuz? Malum tarz ve şıklık ayrıntıda gizlidir. 😉

Kolye seçimi yaparken mutlaka gümüş seçmeye özen gösteriyorum. Neden diyecek olursanız alerjik bir bünyeye sahip olduğumdan dolayı gümüş kolye modelleri tenimin daha rahat olmasını ve kabarıp kaşıntı yapmasını önlüyor.Artık internette çeşitli online sitelerden farklı gümüş kolye modelleri bulabiliyoruz. Yani dışarı çıkıp belli modellere bağlı kalmaya gerek yok.Bende netten araştırma yaparken pentasilver sitesi ile karşılaştım. Sitede farklı birçok model bulunmakta. Hatta Drop İnci Bulut Gümüş Kolye en beğendiklerim arasında.

925 ayar olan bu kolyenin hem rose hemde beyaz modeli bulunuyor. Beyaz modelin inci kısmı ise mavi. Çok şirin değil mi? İster günlük kullanımlarda isterseniz şık bir kıyafet ile harika bir kombin yapabilirsiniz.

Ayrıca hem erkekler hemde bayanlar için kişiye özel gümüş kolye modelleri olması da çok güzel. Mesela erkekler için tasarlanan nested, bayanlar için ise harfli melek kolye tasarımları ile sevdiğiniz kişinin ismini veya baş harfini ekletebilirsiniz.

Daha birçok model için siteye göz atabilirsiniz. Hep tarz ve şık kalmanız dileğiyle…

İlk Yorum Yapan Siz Olun