Farklı Tasarımlar I fingerscrossed.co

#neselibulusmaya birçok sponsor katıldı. Hepsini sizinle tek tek paylaşmaya çalışıyorum. Bugünde o sponsorlardan birini tanıtacağım size. Sizde benim gibi farklı tasarımlara bayılıyorsanız fingerscrossed.co çok dikkatinizi çekecek.

fingerscrossed.co ile benim tanışmam ise tamamen tesadüf eseri oldu diyebiliriz. Sosyal medyada araştırma yaparken karşılaştım Melike Hanım ile. Ama iyi ki de karşılaşmışım diyorum. Çünkü kendisi harika tasarımlar yapıyor. Bez çanta, anı defteri ve harika origami broşlar…
#neselibulusmamıza ise Melike Hanım isme özel hazırladığı origami broşlar ile katıldı. Hepimiz broşlarımıza bayıldık. Birde içerisine ufak notlar eklemeyi unutmamış Melike Hanım. Nasıl güzel ve ince bir düşünce değil mi?
Ben broşuma bayıldım desem asla yalan olmaz. Zevkle kullanacağım nadir broşlarım arasında yer alacak. Rengi ve tasarımı ile de birçok kıyafetime şıklık ve farklılık katacak. 
Şuan nişanlı ve önümüzdeki yıl düğünü olacak biri olarakta kınamda nedimelerime bu broşlardan hediye etsem hiç fena olmaz hani. 🙂 Sizde bekarlığa veda, kına vs. gibi organizasyonlarınızda bu broşların sloganlı olanlarından hediye etmek isterseniz, lütfen şuradan siteye ışınlanın. 🙂

#social a:hover {
background-color: transparent;
opacity:0.7;
}
#social img {
-moz-transition: all 0.8s ease-in-out;
-webkit-transition: all 0.8s ease-in-out;
-o-transition: all 0.8s ease-in-out;
-ms-transition: all 0.8s ease-in-out;
transition: all 0.8s ease-in-out;
}
#social img:hover {
}Icon

Icon

Icon

Icon

Icon

Icon

Icon

2 Yorum Var

Yorum Yap