En Çok Tercih Edilen Çift Yüzükleri

Nişan ya da nikah için çiftlerin seçmiş oldukları yüzük ve alyans modellerinin hemen hepsi birbirinden özel ve anlamlı modellerdir. Ancak alyans ya da altın yüzük seçerken sizi ve sevginizi ve birlikteliğinizi simgelemesi ve anlatması oldukça önemlidir. Alyans yüzük modelleri içinde ise hiçbir zaman modası geçmeyen ve her zaman çiftler tarafından tercih edilen birbirinden güzel ve şık modeller de bulunmaktadır. En çok tercih edilen çift yüzükleri:
Bombeli Sade Altın Yüzük: Çift yüzükleri içinde oldukça şık ve sade olmasından dolayı en çok tercih edilen yüzük modellerinden birisidir. Üstelik kadınlarda tek taş ile birlikte kullanım için de en uygun modellerden birisidir.

alyans
Sıralı Taşlı Çift Yüzükleri: Genellikle bu tarz yüzüklerde bayanların yüzükleri sadece taşlı bir şekilde çevrelenmiştir. Erkeklerin ise yine aynı model olup taşsız şekli ile sunulmaktadır. Sadeliği ve şıklığı ile ön planda olan bir çift yüzük modelidir.alyans
Beyaz Altın Şeritli Çift Yüzüğü: Beyaz altın ve altının birleşiminden oluşan bu tarz çift yüzükleri ise hiçbir zaman modası geçmeyen ve her zaman tercih edilen en şık parçalardan birisidir. Bununla birlikte dilerseniz içlerine veya üzerine de küçük isim yazdırma şansına da sahip olabilirsiniz.

alyans
İnce Klasik Altın Çift Yüzüğü: Bu model de yine altın yüzük modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden birisidir.

alyans

alyans

alyans

İlk Yorum Yapan Siz Olun