El Yapımı Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşına sayılı günler kaldı. Eeee hal böyle olunca sevdiklerimize hediye alma konusunda da zamanımız bir hayli daraldı. Sizde benim gibi her yıl sevdiklerinize aynı hediyeleri almaktan sıkılmadınız mı? Cevabınız “Evet” ise size harika el yapımı hediye fikirlerim var.

Bu yılbaşında bir farklılık yapıp sizde sevdiğinize ya da sevdiklerinize el yapımı yılbaşı hediyeleri yapmaya karar verdiyseniz hem ekonomik olarak rahatlamış hem de daha değerli bir hediye ortaya çıkarmış olacaksınız. Şayet ben el emeği göz nuru hediyelere daha çok değer verenlerdenim.
Bu yılbaşı hem pratik hem de anılarınızı canlandıracağınız bir hediye hazırlamaya ne dersiniz? Mesela sevgiliniz ile olan tüm fotoğraflarınızı çıkarın en beğendiklerinizi seçin. Hem birkaç kavanoz bulun ve içine özenle yerleştirip ters çevirin. Basit ama şık duran bu hediye sevdiğinizin çok hoşuna gidecek.
Bu yıl kavanozları el yapımı hediyeler için kullanmak çok moda. 🙂 Fotoğrafla yapabileceğiniz bir diğer hediye seçeneği ise en sevdiğiniz fotoğrafları bir araya getirerek bir ipe dizmek veya fotoğraflarınızı kalp şeklinde bir duvara yapıştırarak etrafını ışıklandırmak olabilir.

Peki, ona yeni bir yıla girerken geçtiğimiz yıl yaşadığınız mutlulukları hatırlamaya ne dersiniz? Onun için ellerinizle hazırlayacağınız bir anı defteri müthiş bir hediye seçeneği olabilir.
Erkek arkadaşınızın çalışma odası için elleriniz ile hazırlayacağınız duvar saatleri de harika bir hediye olabilir. Üstelik bu hediyelerin yapımı da çok kolay.

En yakın arkadaşınıza ise el yapımı yaka yapmaya veya en sevdiği kupasına böyle şirin bir örgü yapmaya ne dersiniz?

Sevdiklerinizin en sevdiği abur cuburları ve eşyaları bir araya getirerek ona özel bir yılbaşı seti de hazırlayabilirsiniz. Bu sevdiklerinizin çok hoşuna gidebilir. 
Son olarak ise el yapımı yılbaşı hediyesi yapmayı beceremiyorum diyorsanız eğer onun için aldığınız hediyeyi kendiniz paketlemeye ne dersiniz? Yapmanız gereken sadece bir çuval bulmak ve özenle hediyeyi paketlemek.

İlk Yorum Yapan Siz Olun