Couleurs “Sevdiğin Rengi Yaşa”

Geçtiğimiz günlerde harika bir kargo aldım. 🙂 İnstagramdan takip edenler hatırlayacaktır. Takip etmeyenler ise @birmutlulukatolyesi . Özenli paketi ve kaliteli ambalajları ile daha ilk dokunuşta beni mest eden bu paket Türkiye pazarına yeni bir giriş yapan Couleurs markası…

 

 “Sevdiğin Rengi Yaşa” mottosu ile beğeni kazanan marka, Fransızca’daki renk kelimesine geliyormuş aslında. 😉 Paketi açtığımda şıklığına, dokunduğumda kalitesine hayran kaldım aslında. Farından rujuna kadar en sevdiğim renkleri bir araya getirerek göndermişler. Yepyeni bir marka olduğu için denemekte sabırsızlandığımı itiraf ediyorum. Bu yüzden kırmızı ruj hastası olarak ilk ruj denemesini yaptım ve tam not verdim. 😉 Rengi kalıcılığı bence iyi. Fiyatı ise; 27 TL. 12 renk tonu bulunan bu rujlara www.qnet.com.tr den bir göz atın derim. 😉

 

 

6 farklı seti bulunan 4’lü farlarda koyu tonlardan pudra renklerine, sofistike bej tonlarından yoğun ve canlı parti renklerini içermekte. 😉 Fiyatı 34 TL.

 

 

Pudra ve allığı daha deneme fırsatım olmasa da bu ürünlerinde 4 tondan oluştuğunu belirtmek istiyorum. Şuan sadece far, allık, pudra ve ruj üzerinde yoğunlaşan marka gelecek sezona yeni ürün gruplarını ekleyerek devam edecekmiş. 😉 Denenmesi gereken markalardan olduğunu düşünüyorum.

 

 

Peki, Couleurs markasına nasıl ulaşabiliriz ve alışveriş yapabiliriz. www.qnet.com.tr adresine girerek ürünleri online olarak sipariş verebilir ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Couleurs, Türkiye dışında Almanya, Azerbaycan, Kazakistan,Ukrayna, Rusya başta olmak üzere Dubai, Abu Dhabi, Nijerya, Mısır birçok Ortadoğu ve Afrika ülkesinde satışa sunulmuş.
Sevdiğiniz Rengi Yaşamanız Dileğiyle…
#couleurs #sevdiginrengiyasa #qnetturkiye

 

Icon

Icon

Icon

Icon

Icon

Icon

Icon

7 Yorum Var

Yorum Yap