China Glaze oje deneyimi


China Glaze ojeleri ile tanışmam kısa süre önce oldu.Daha önce yeşil simli olanını tercih etmiştim ve çok memnun kalmıştım.Diğer ojelere göre biraz pahalı olsa da hakkını verdiği kesin.Üstelik koleksiyonlarına sürekli yeni renkler ekliyorlar.Şimdi yeni China Glaze ojemi ve deneyimimi seninle paylaşmak istiyorum.Haydi gel birlikte bakalım. 😉

Bu sevimli pembe renkteki China Glaze ojeyi www.kozmetiksite.com dan aldım ve çok memnun kaldım.Hızlı kargo ve üst düzey müşteri memnuniyeti sağlıyorlar.China Glaze ojelerin her rengini burada bulabilirsiniz.

Gelelim oje deneyimime 😉 Bu rengi alırken çok tereddüt ettim.”Tırnakta duruşu nasıl olacak acaba?” diye düşünürken bir anda alıvermişim 🙂 İyi ki de almışım rengine kesinlikle bayıldım.Şu tırnaktaki asaletine bakın! Ne kadar da hoş değil mi ?
Akışkan kıvamı sayesinde sürülmesi çok kolay.İlk sürüşte bile rengini hemen belli ediyor.Yeşil renkteki China Glaze deneyimimden biliyorum tırnakta 4-5 gün rahat kalıyor.Diğer markalarda ellerin birkaç kez su ile temas etmesinde ojeler hemen deformasyona uğruyor ve kötü bir görüntü oluşturuyordu.Ancak China Glaze de böyle bir sorun ile karşılaşmadım.
Bundan sonra sürekli olarak China Glaze oje kullanacağım gibi görünüyor.Hem kaliteli hemde aradığım her renk hatta daha fazlası var koleksiyonda 😉 Size de tavsiye ederim.Alın gönül rahatlığı ile kullanın.Çünkü tırnakların güzel görünümü kadar sağlıklı görünmesi de çok önemli.İlk Yorum Yapan Siz Olun