Çeyiz Alışverişi | Butikconcept.com

Alışveriş Atölyesinde artık sizinle daha sık çeyiz alışverişlerinden bahsediyor ve konuşuyor olacağız.Malum Ağustos ayında nişanım var. 🙂 Çeyiz hazırlıkları başladı.Bu aralar baya yoğun ve koşturmacalı geçiyor günlerim.Bir bohça telaşıdır gidiyor.Merak etmeyin hepsini sizinle tek tek paylaşıyor olacağım. 😉
Şimdi gelelim esas konumuza. 🙂 Tasarım ürünlere bayılıyorum.Kendime tamda aradığım gibi süper bir site buldum.Hemde tasarım ürünler satan… 🙂 Online alışveriş yapmamanın keyfine varabileceğiniz nadir sitelerden bir tanesi butikconcept.com . Siteye ilk tıkladığımdan bu yana almak istediğim o kadar çok ürün birikti ki kafamda. Tasarım ayakkabılardan tutunda takılara kadar.İnsan ne alacağını şaşırıyor.
Uzun süredir kafamda olan kremalı kavanozu butikconcept.com da görünce almadan yapamadım.Fiyatı ise 40 liraydı.Şu güzelliğe bakar mısınız? Sanki kavanozun üzerindekiler gerçek krema. 😉 İnsanın yiyesi geliyor.

Şimdi alınacaklar listesinin başında kişiye özel kupalar yer alıyor.Bayılıyorum böyle ürünlere.Hadi sizde hemen butikconcept.com a göz atın.Üstelik hızlı kargo,7 gün içinde iade olanağı ve kapıda ödeme özelliği var.

SEVGİLER


2 Yorum Var

  • Cevapla Haziran 25, 2014

    Yeşil Mavi

    Nişan, düğün hazırlıkları öyle keyiflidir ki… Koşuşturmacalar heyecan her birinin yeri ayrıdır, özeldir, herbir anı hatırlanasıdır sevdiğin adamla yaşamını birleştirme yolunda attığın adımların. Doyasıya yaşa mutluluğunu heyecanının 🙂

Yorum Yap