Çeyiz Alışverişi – 2 / Küçük Ev Aletleri

Çeyiz alışverişi serüvenime küçük ev aletleri alışverişim ile devam etmek istiyorum. Fakat fotoğraflarını çekemeden annem diğer çeyizlerin arasına kaldırmış hepsini. Bende internetten bulduğum fotoğraflar ile size göstermeye çalışacağım malum çeyiz hazırlığı. Her şeyi sarıp sarmalayıp kaldırmak gerekiyor.

TEFAL ACTİFRYKüçük ev aletleri arasında en çok istediğim sanırım bu aletti. 🙂 Harika bir elektrikli pişirme makinesi bence. Balıktan tutun da patatese kadar her şeyi 1 kaşık yağ ile kızartabiliyorsunuz. 1 kg kapasiteye sahip. Parçaları bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Şuan Tefal’in sitesinde 449.90 TL. Ben Teknosa’dan 399 TL’ye aldım.
DELONGHİ CGH900

Bu modeli nişanlım çok istedi. 🙂 Hem güvenilir hem de çok şık. Fiyatı 250 TL. Parçaları çıkarılabiliyor ve makinede yıkanabiliyor. Tost dışında barbekü özelliği de mevcut. Üst kapak geriye yatıyor ve barbekü olarak kullanılabiliyor. Merak edenler ayrıntılı bilgiye şuradan ulaşabilir.
KORKMAZ ÇAY KAHVE MAKİNESİ

Bu makineyi de çok isteyerek aldım. 🙂 Türk kahvesi makinesinin taşmama özelliği mevcut. Dizayn bence çok şık. Siyah ve gri renkleri de var. Fakat ben siyah rengini bulamadım. Kırmızı rengini aldım. Çayın sıcaklığını sabit tutabilme özelliğine sahip. Paslanmaz çelik ısıtıcı plakalara sahip.
DELONGHİ BCO 264 KAHVE MAKİNESİ


Hazır konu kahveden açılmışken bu harika kahve makinemden bahsetmeden edemeyeceğim. Kullanacağım zamanı sabırsızlıkla bekliyorum. 🙂 Kahve delisi olduğum bir gerçek ve benim için olmazsa olmazlar arasında bu makine. 🙂 Espresso, filtre kahve, capuccino ve latte yapabiliyor. Çıkarılabilir damlatma tepsisi ve ayarlanabilir buhar gücüne sahip. Kendi kendini hazırlayabilen sisteme sahip olması en büyük artılarından. İstediğin zamana ayarla ve bırak kahveni o yapsın. 🙂 Fiyatı 400 TL.
ROWENTA DW8120 PROMASTER ÜTÜ
Neden bu ütü bilmiyorum. Sanırım şekline hayran olduk. Çok severek seçtik nişanlımla. 2600w, dikey ütüleme özelliğine sahip. Su akıtmama ve otomatik kapanma özellikleri mevcut. Sanırım 210 TL gibi bir rakama almıştık.
PHILIPS HP 8250 SAÇ KURUTMA MAKİNESİ

Hız ve ısı ayarı 6 kademe 2300 W ve iyon kontrolü mevcut. Philips markasını seviyorum. İnş. memnun kalırız. 🙂 Biz Teknosa’da indirimde iken 100 liraya aldık.
SEVGİLER

Icon

Icon

Icon

Icon

Icon

Icon

Icon

10 Yorum Var

Yorum Yap