Byjulia Kadınları Kalıpların Dışına Çıkmaya Davet Ediyor

Güzelliğin ve şıklığın bedeni var mıdır? Varsa en fazla kaç bedene sıkışıp kalmalı? Bir kadın kırk dört beden ya da üstü bir vücuda sahipse eğer bir kusuru varmışçasına uzun, bol ve koyu renkli kıyafetlerin ardına mı saklanmalı? byjulia.com bu ve bunlar gibi olan soruların hepsinin üzerini tek kalemle çizip reddediyor. Bu reddedişle, kadınların güzelliğini ve şıklığını sahip oldukları bedene değil, giyim tarzları ve yaşam biçimlerine bağlıyor.

Evet, Byjulia bir büyük beden giyim kadın markası.  Ama alışıldık büyük beden giyim markalarındaki gibi belirli bir yaş grubuna hitap ederek sınırlı model çeşidine sahip bir marka değil. Aksine kırk dört beden ve üstü her yaş kadın için okulda, günlük yaşamda, iş yerinde ya da özel bir davette şıklığı ile göz kamaştırıcı kıyafetler bulabileceği, model çeşitliliği ile kadınların kendilerini özgün ve özgür hissedebileceği kıyafetler sunan bir marka.Beden kusurlarını doğru bir şekilde örten kalıpları, kaliteli dikiş ve kumaşları ile kırk dört bedenden elli altı bedene kadar kadın giyiminin beden sınırlamasını yerle bir ediyor byjulia.com. Elbise, abiye, tunik, ceket, bluz, kot ve kumaş pantolon çeşitleri ile modern ve şehirli her yaştaki kadının kendisini girdiği her ortamda şık, özgür ve rahat hissetmesini sağlıyor. Hem de koyu renk, bol ya da uzun kalıpların dışına çıkarak. Kadınların fazlalıklarını doğru kamufle ederek daha ince ve sıkı görünmelerini sağlayan kumaş, kalıp, renk ve model seçeneklerinin yanında bedenlerinin bir bütün olarak şık ve güzel görünmesini sağlayan tasarımlarıyla da büyük beden kadınlara şıklığın ve zarafetin kapılarını aralamayı vaat ediyor.

Web sitesi üzerinden satışlarını sürdüren byjulia.com gündelik kıyafetlerden abiyeye uzanan ürün skalası ve alternatif aksesuar çeşitleri ile kırk dört beden ve üstü bedene sahip olan kadınların giyim ve şıklık ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplamış. Uygun fiyatları, hızlı gönderim imkânı ve iade politikası ile de yüzde yüz müşteri memnuniyetini ön planda tutan byjulia.com, hakikaten keşfedilmeye değer.

neşe

İlk Yorum Yapan Siz Olun