Butik Tatlar – Japon Çekirdeği

Selam Atölye Sakinleri. 😉 Nişan Hazırlıklarım yaz yaz bitmiyor ve ben sizinle her ayrıntısını tek tek paylaşmak istiyorum.Bugün ise Atölyemin konuğu Japon Çekirdeği…Butik tatlardan hoşlanıyor ve nişanınızda,nikahınızda bir farklılık yapmak istiyorsanız kesinlikle en doğru tercih, üzerinde anlam dolu ifadeler olan kurabiyeler…

Bende bir farklılık yapmak istedim ve dağıtacağım kurabiyeler için Japon çekirdeğinin sahibi Ebru Hanım ile iletişime geçtim.Neler yapabiliriz diye kendisine sorduğumda benim için özel bir tasarım oluşturacağını söyledi.Elbisemin rengiyle birebir uyumlu kurabiyeler gerçekten özenle tasarlanmış ve farklılaştırılmıştı.
Minik kavanozlar içerisinde 2 adet küçük kurabiye. 😉 Üstelik üzerinde N ve Ö harfleri var.Kurabiyelerin mint yeşili olması ise cabası. Görsellik açısından harika olan bu kurabiyelerin tatları da bir harika. Güvenle ve samimiyetle söyleyebilirim ki yerken şekerden sizi baymıyor ve yediğiniz kurabiyeden cidden zevk alıyorsunuz.
Japon Çekirdeği tasarımlarına mutlaka göz atın derim.Hem sağlıklı malzemeler kullanıyor hemde işini kaliteli yapıyor.Şeker hamuru ile harikalar yaratıyor kendisi desem yeri.
Ben ve misafirlerim japon çekirdeği kurabiyelerinden çok memnun kaldık.Üstelik kurabiyelerini yesek bile şık minik kavanozlar hatıra olarak saklanacak. 😉 Japon Çekirdeği Blog: www.japoncekirdegi.com/
SEVGİLER 

İlk Yorum Yapan Siz Olun