Bu mudur budur! ;)

Merhaba Atölyemin Sevgili Sakinleri… Ne kadar uzun zamandır sizden uzak kaldım böyle. Ama yoğun iş temposu, evimin hazırlanması, düğün hazırlıkları vs derken yazamıyorum bir türlü. Yazmayı da nasıl özlüyorum anlatamam. Ama mayıs bir gelsin evimden kareler, çeyizler vs derken bir sürü yazı yazacağım. 🙂

Neyse çok uzatmadan konumuza gelelim. Beni uzun zamandır takip edenler sana kapak olsun alışverişimi hatırlayacaklardır. Hatırlamayanlar için şuraya tık tık. 😉 Kişiselleştirilmiş ürünlere bayılıyorum. En azından size özel oluyorlar. Sana kapak olsun sitesinden yaptığım kişiye özel telefon kılıfı alışverişinden memnun kalınca ve herkeste telefon kapağıma hayran kalınca yeni alışveriş serüveni başlasın dedim ve kardeş site olan bumudurbudur.com dan yeni siparişler verdim.DSC_0802

Ev için hazırlık yaptığım şu günlerde dekorasyon için farklı ürünler aradığım kesin. bumudurbudur sitesinde dolaşırken kendin tasarla bölümünde doğal taş üzerine kişiye özel baskı yapabildiklerini gördüm. Üstelik dekoratif amaçlı kullanabilmek adına özel standa sahip olması da hoşuma gitti. Nikah akşamı çekindiğimiz en çok beğendiğim fotoğraflarımdan birini de ekleyerek hemen sipariş verdim. İyi ki de vermişim harika oldu. 😉 İstediğiniz boyutlarda da sipariş verebilirsiniz. Benimki 10×10 cm.

IMG_20160224_122708 (1)

Samsung kullananlar benim gibi aynı dertten şikayetçiler mi merak ediyorum. Sosyal medyayı yoğun kullanan biri olarak telefonumun şarjı çok çabuk tükeniyor. Sürekli şarj edecek bir yer bulmakta kolay olmuyor. Özellikle yolculuk sırasında. Eee kişiye özel tasarımlar yapan bir site bulurum da powerbank siparişimi özel tasarım yaptırmaz mıyım?

IMG_20160223_205757

Baskı kalitesinden memnun kaldığım powerbank 4000 mAh. İstediğiniz gibi kişiselleştirme şansınız da var. 😉 Sizde kişiye özel powerbank siparişi vermek isterseniz www.bumudurbudur.com a göz atabilirsiniz.

neşe

İlk Yorum Yapan Siz Olun